banner-oneplus-3Stále mladá čínska spoločnosť OnePlus postavila svoje meno na údernom marketingu a skvelých zariadeniach. Tento ambiciózny výrobca sa ďalej môže pýšiť tým, že skutočne načúva prianiam svojich zákazníkov. Všetky produkty, ktoré má táto spoločnosť vo svojom portfóliu, sa tak môžu označiť za produkty navrhnuté samotnými používateľmi. To isté platí aj pre najnovšie výrobky, ktoré uzrú svetlo sveta už zajtra.

Novinky však budú odlišné od všetkých ostatných, ktoré kedy spoločnosť predstavila. Vyrobené budú z textilných materiálov, budú príjemné na dotyk a budú hlavne vysokokvalitné. Ak si myslíte, že OnePlus plánuje od zajtra fušovať do remesla módnym značkám, hádate správne. Podľa oficiálneho vyjadrenia plánuje čínska spoločnosť predstaviť viacero produktov, ktoré na prvý pohľad upútajú oko nejedného priaznivca tohto výrobcu. Tešiť sa môžeme na plátenné cestovné tašky, ktoré budú k dispozícií v dvoch rôznych farbách. Okrem toho sa dočkáme aj kvalitnejších kožených tašiek, pri ktorých výrobe sa kládol naozaj vysoký dôraz na detaily.

OnePlus 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

got-invites_forum

Výrobca ďalej uvádza, že sa do jej výrobkov budeme môcť aj obliecť, čo bude možné vďaka novým, taktiež veľmi kvalitným tričkám. Tie budú k dispozícii v mnohých farbách, veľkostiach a s rôznou podtlačou. Nebude tak chýbať tričko s ikonickým nápisom „Never Settle“, okrem ktorého sa môžeme tešiť aj na tričko s Dash Chrage tematikou. Predaj týchto výnimočných produktov začína už zajtra o 11:00 nášho času a v prípade, že vás nejaký z týchto produktov dokázal zaujať, iste vás poteší 24 hodinová zľava, ktorá bude platná od ich uvedenia v oficiálnom e-shope výrobcu.

TIP: Fanúšikovia kupujú OnePlus 3 hlavne kvôli Dash Charge, tvrdí prieskum spoločnosti

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom