OnePlus X dostáva prvú OTA aktualizáciu

banner-oneplus-x
Druhý smartfón čínskej spoločnosti OnePlus pre tento rok, OnePlus X, bol predstavený pred dvoma týždňami. Výrobca už stihol spustiť predaj v Európe a na Indickom trhu pomocou svojich neslávnych pozvánok. Pre prvých majiteľov tohto zaujímavého zariadenia je dnes veľmi príjemný deň.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

OnePlus dnešným dňom vydáva prvú OTA aktualizáciu nadstavby OxygenOS, ktorá má celkovo 160 MB. Zoznam mien je celkom pestrý, v oprave sa ocitol hlavne fotoaparát, ktorý dostal niekoľko zmien. Medzi hlavné patrí nepochybne vylepšený HDR mód a rýchlejšie zaostrovanie. Výrobca sa zameral aj na zrýchlenie celého systému a aj na predĺženie výdrže. Mnoho používateľov zároveň hlási aj menší update o veľkosti 17 MB, ktorý opravil mierne prehrievanie.

OnePlus X môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>SONY DSC

Dostupnosť OTA je distribuovaná postupne, čo znamená, že používatelia zo Slovenska a Česka si musia počkať zopár hodín. Ak vás OnePlus X zaujal a stále ste nerozhodný, odporúčame vám prečítať si náš podrobný článok, v ktorom sme veľmi podrobne predstavili tento opäť skvelý smartfón.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]