CEO OnePlus potvrdil Snapdragon 810 a cenu pre OnePlus Two

Teraz čítate
CEO OnePlus potvrdil Snapdragon 810 a cenu pre OnePlus Two

Nedávno mal CEO a aj zakladateľ spoločnosti OnePlus, Peter Lau, diskusiu s fanúšikmi na čínskej sociálnej sieti Weibo. Témou diskusie bola nadchádzajúca vlajková loď spoločnosti, OnePus Two.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Vďaka tejto diskusii sme sa o smartfóne dozvedeli pár nových informácií a to hlavne cenu a pravdepodobne aj typ procesora. Čo sa týka procesora, Lau nepotvrdil Snapdragon 810, ale ako pri cene, tak aj počas celej diskusie predpokladal, že by ho ich smartfón mohol mať. So Snapdragonom 810 zatiaľ bolo pár problémov a to hlavne kvôli prehrievaniu, no to vyriešila nová verzia tohto procesora. Ako prvý smartfón so Snapdragonom 810 v2.1 je len nedávno predstavený Xiaomi Mi note Pro.

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Druhou veľmi dôležitou informáciou bolo uvedenie finálnej ceny. Lau sa zmienil o sume 2499 juanov (cca 360 €), ak by ich smartfón mal Snapdragon 810. Vzhľadom na zvyšné špecifikácie, ktoré podľa dohadov zahŕňajú 5,5/6-palcový 2K displej, 3 GB RAM, použitie 2,5D skla a snímača odtlačkov prstov, je uvedená cena veľmi prijateľná. Uvidíme, čo si nakoniec čínske OnePlus pre nás prichystá.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Denis Bryndza
Som študent strednej školy, študujem odbor informačné technológie a o mobilné zariadenia sa zaujímam viac ako dva roky. Okrem mobilných zariadení rád hrám hry na konzolách, PC, svojom smartfóne a rád počúvam hudbu.