Spoločnosť po minuloročnom trháku, akým bol OnePlus One, o ktorý bol záujem ako teplé rožky, na svojom oficiálnom facebooku uverejnila dátum predstavenia nástupcu. Novinka ponesie označenie OnePlus Two a aj tento rok by sa malo jednať o ‘’zabijaka vlajkových lodí”.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Spoločnosť OnePlus vkladá do novinky veľké nádeje a tak nenechá nič na náhodu. Opäť vo výbave nájdeme to najlepšie na trhu. O výkon sa pravdepodobne bude starať Snapdragon 810 v spojení s 3 alebo 4 GB RAM. Veľkosť displeja by nemala presiahnuť 5,5-palcov a mal by ponúknuť veľmi jemné QuadHD rozlíšenie. Ako je už u čínskych výrobcov tento rok zvykom, aj OnePlus pokračuje v duchu zmenšovaní rámikov okolo displeja. Snímač odtlačkov prstov by tiež nemal chýbať vo výbave.


Najväčším lákadlom nového OnePlus Two bude nepochybne cena, ktorá by sa podľa najnovších informácií mala pohybovať okolo 360 €. Ďalší otáznik visí nad stratégiou predaja. Určite si spomenieme na minulý rok, kedy na začiatku predaja sa nový OnePlus dal získať iba prostredníctvom pozvánok. Nám neostáva nič iné, len čakať na oficiálne predstavenie. Sledujte nás naďalej a 1. júna vám poskytneme tie najnovšie informácie o najnovšom ‘’zabijakovi vlajkových lodí”.

Zdroj: OnePlus, Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP