Spoločnosť OnePlus zažila minulý rok obrovský úspech s ich zatiaľ jediným smartfónom, OnePlus One. Po takom úspechu je samozrejmé, že príde aj nástupca a smartfónu OnePlus Two by sme sa mali dočkať už koncom tohto roka.

[/blockquote]

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Vzhľad a aj špecifikácie nového OnePlus smartfónu sú stále neznáme, ale takmer denne sa dozvedáme nové „klebety“ o tomto pripravovanom smartfóne. Najnovšie informácie, ktoré získalo Bloomberg, hovoria, že okrem OnePlus Two môžeme očakávať aj lacnejšiu verziu tejto pripravovanej vlajkovej lode. Prísť by mala až po OnePlus Two, teda na úplnom konci roka.

oneplus_two

Koncept OnePlus Two

OnePlus Two by mal mať rovnaký 5,5-palocvý displej, ale teraz s 2K rozlíšením, väčšiu batériu, najnovší Android a odomykanie pomocou odtlačkov prsta. Môžeme očakávať aj Snapdragon 808 alebo 810 procesor, ale bohužiaľ, všetky spomenuté parametre sú len dohady. Samozrejmosťou je cenová dostupnosť, ktorá by u lacnejšej verzie mohla dosahovať aj hodnoty smartfónov ako Xiaomi Redmi 2 alebo Meizu M1 Note. Dizajn OnePlus „Mini“ by mal byť veľmi podobný dizajnu OnePlus One alebo pripravovanému Two.

Zdroj: Technobuffalo.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú