Teraz čítate
Láka nový teaser od OnePlus na predstavenie vlajkovej lode?

Mladý čínsky výrobca si za posledné roky stihol získať neuveriteľné množstvo fanúšikov. Všetko začalo predstavením cenovo dostupnej vlajkovej lodi OnePlus One a pokračovalo najnovšími kúskami 3/3T.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Čoskoro však aktuálnemu high-endu odzvoní a na scénu príde zbrusu nový OnePlus 5. Od neho očakávame výrazne väčšiu 4000 mAh batériu, 6 či dokonca až 8 GB RAM pamäte a luxusné telo v keramickom prevedení. Na oficiálne predstavenie je síce ešte priskoro, no OnePlus nás teraz prekvapil zverejnením naozaj záhadného teaseru.

OnePlus 3T 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

onepluszdroj fotografie: Twitter/Evan Blass

Teaser vyzerá ako tradičná tapeta s ikonickým mottom „Never Settle“, ktoré odjakživa symbolizuje smartfóny tohto výrobcu. Jednou z teórií teda je, že sa jedná o tapetu z nejakého pripravovaného smartfónu. Je pritom veľmi malá pravdepodobnosť, že by to bola nová vlajková loď OnePlus 5. Oveľa uveriteľnejšie tak znie príprava nového farebného prevedenia pre súčasné top modely.

OnePlus 4

Koncept OnePlus 5

zdroj fotografie: Concept-Phones

nenechaj si ujsť
OnePlus 4 nakoniec nahradí OnePlus 5. Príde s monštruóznym hardvérom

Podľa použitých farieb v teaseri odhadujeme podobnosť s Jet Black prevedením, ktoré sa výrazne uchytilo v najnovších iPhonoch a určite by ho ocenilo množstvo fanúšikov. Ako to nakoniec dopadne a či OnePlus vôbec niečo predstaví sa dozvieme až v najbližších týždňoch. Zatiaľ sa s nami môžeš v komentároch podeliť o to, či by si uvítal OnePlus 3 v unikátnom Jet Black prevedení.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
25%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.
  • Daviss Moore Hrabčák

    Skôr si myslím, že pôjde o nové farebné prevedenie 3T… špekulovalo sa, kedže obrázok ma rozlíšenie 1920*1080, že Oneplus 5 nebude mať quad HD rozlíšenie displaya ako to bolo v únikoch z Kórei… preto sa skôr prikláňam k teórií, že skôr ide o nové farebné prevedenie aktuálneho 3T… aj tak ešte nieje dostatok SD835 aby bol OP5 ohlasený