Mladý čínsky výrobca si za posledné roky stihol získať neuveriteľné množstvo fanúšikov. Všetko začalo predstavením cenovo dostupnej vlajkovej lodi OnePlus One a pokračovalo najnovšími kúskami 3/3T.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Čoskoro však aktuálnemu high-endu odzvoní a na scénu príde zbrusu nový OnePlus 5. Od neho očakávame výrazne väčšiu 4000 mAh batériu, 6 či dokonca až 8 GB RAM pamäte a luxusné telo v keramickom prevedení. Na oficiálne predstavenie je síce ešte priskoro, no OnePlus nás teraz prekvapil zverejnením naozaj záhadného teaseru.

OnePlus 3T 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

onepluszdroj fotografie: Twitter/Evan Blass

Teaser vyzerá ako tradičná tapeta s ikonickým mottom „Never Settle“, ktoré odjakživa symbolizuje smartfóny tohto výrobcu. Jednou z teórií teda je, že sa jedná o tapetu z nejakého pripravovaného smartfónu. Je pritom veľmi malá pravdepodobnosť, že by to bola nová vlajková loď OnePlus 5. Oveľa uveriteľnejšie tak znie príprava nového farebného prevedenia pre súčasné top modely.

OnePlus 4

Koncept OnePlus 5

zdroj fotografie: Concept-Phones

nenechaj si ujsť
OnePlus 4 nakoniec nahradí OnePlus 5. Príde s monštruóznym hardvérom

Podľa použitých farieb v teaseri odhadujeme podobnosť s Jet Black prevedením, ktoré sa výrazne uchytilo v najnovších iPhonoch a určite by ho ocenilo množstvo fanúšikov. Ako to nakoniec dopadne a či OnePlus vôbec niečo predstaví sa dozvieme až v najbližších týždňoch. Zatiaľ sa s nami môžeš v komentároch podeliť o to, či by si uvítal OnePlus 3 v unikátnom Jet Black prevedení.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
25%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.
  • Daviss Moore Hrabčák

    Skôr si myslím, že pôjde o nové farebné prevedenie 3T… špekulovalo sa, kedže obrázok ma rozlíšenie 1920*1080, že Oneplus 5 nebude mať quad HD rozlíšenie displaya ako to bolo v únikoch z Kórei… preto sa skôr prikláňam k teórií, že skôr ide o nové farebné prevedenie aktuálneho 3T… aj tak ešte nieje dostatok SD835 aby bol OP5 ohlasený