Mladý čínsky výrobca si za posledné roky stihol získať neuveriteľné množstvo fanúšikov. Všetko začalo predstavením cenovo dostupnej vlajkovej lodi OnePlus One a pokračovalo najnovšími kúskami 3/3T.

Čoskoro však aktuálnemu high-endu odzvoní a na scénu príde zbrusu nový OnePlus 5. Od neho očakávame výrazne väčšiu 4000 mAh batériu, 6 či dokonca až 8 GB RAM pamäte a luxusné telo v keramickom prevedení. Na oficiálne predstavenie je síce ešte priskoro, no OnePlus nás teraz prekvapil zverejnením naozaj záhadného teaseru.

OnePlus 3T 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

onepluszdroj fotografie: Twitter/Evan Blass

Teaser vyzerá ako tradičná tapeta s ikonickým mottom „Never Settle“, ktoré odjakživa symbolizuje smartfóny tohto výrobcu. Jednou z teórií teda je, že sa jedná o tapetu z nejakého pripravovaného smartfónu. Je pritom veľmi malá pravdepodobnosť, že by to bola nová vlajková loď OnePlus 5. Oveľa uveriteľnejšie tak znie príprava nového farebného prevedenia pre súčasné top modely.

OnePlus 4

Koncept OnePlus 5

zdroj fotografie: Concept-Phones

nenechaj si ujsť
OnePlus 4 nakoniec nahradí OnePlus 5. Príde s monštruóznym hardvérom

Podľa použitých farieb v teaseri odhadujeme podobnosť s Jet Black prevedením, ktoré sa výrazne uchytilo v najnovších iPhonoch a určite by ho ocenilo množstvo fanúšikov. Ako to nakoniec dopadne a či OnePlus vôbec niečo predstaví sa dozvieme až v najbližších týždňoch. Zatiaľ sa s nami môžeš v komentároch podeliť o to, či by si uvítal OnePlus 3 v unikátnom Jet Black prevedení.

Pošli nám TIP na článokSmartfóny