Zrejme si si všimol, že spoločnosť OnePlus ako jedna z mála chýba na technologickom veľtrhu MWC. Nuž, pravdou je, že tento obľúbený výrobca sa podobných akcií veľmi nezúčastňuje a svoje novinky radšej odhaľuje samostatne. Takto boli predstavené všetky doteraz predstavené smartfóny a niet najmenších pochýb o tom, že sa táto tradícia zopakuje aj pri nadchádzajúcej vlajkovej lodi.

Tá má uzrieť svetlo sveta niekedy v polovici tohto roka, pričom ponúkne zopár veľkých prekvapení. Tým najväčším má byť prekvapivo označenie. Podľa najnovších správ totižto čínska spoločnosť zvažuje preskočenie čísla 4, ktoré je v domovskej krajine považované za nešťastné. Vďaka tomu ponesie smartfón označenie OnePlus 5. Nový zabijak vlajkových lodí však dostane nemalé prekvapenia aj po konštrukčnej a dizajnovej stránke, pričom samotné telo má byť obalené keramickým sklom.

OnePlus 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

OnePlus 4zdroj fotografie: Concept-Phones

Od tohto high-endu tak môžeme očakávať podobný dizajn, aký ponúkol revolučný Xiaomi Mi MIX. OnePlus však tento dizajn posunie ešte o niečo ďalej, nakoľko má disponovať zahnutým displejom. Zatiaľ úplne prvé úniky informácií taktiež spomínajú predpokladané hardvérové parametre. OnePlus 5 tak bude podľa nich poháňaný 8-jadrovým Snapdragonom 835, ktorému dopomôže 6 / 8 GB pamäť RAM.

Nenechaj si ujsť
Ďalší fanúšikovský koncept OnePlus 4 je stelesnením dokonalosti a ohromujúcich vlastností

zdroj fotografie: Concept-Phones

Čo sa týka interného úložiska, najvybavenejšia verzie ponúkne poriadne veľký priestor až na úrovni 256 GB. OnePlus 5 by malo mať na svojej zadnej strane aj 23 MPx hlavný fotoaparát, zatiaľ čo na tú prednú sa dostane kvalitná 16 MPx selfie kamera. Ďalej sa môžeš tešiť na 4000 mAh batériu s podporou rýchleho nabíjania Dash Charge, ktoré bude uskutočňované skrz USB Type-C konektor. S určitosťou sa tiež dostane na skener odtlačkov prstov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom