OnePlus spúšťa predaj krytov na Apple iPhone 6 a 6s

banner-oneplus-x
Áno, čítate dobre. Čínska spoločnosť OnePlus sa rozhodla predávať kryty na duo amerických smartfónov Apple, iPhone 6 a 6s. Čo stojí za týmto odvážnym krokom?

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

V podstate sa jedná o istú formu reklamy. V balíku totižto nájdeme okrem krytu s ikonickým vyhotovením Sandstone aj pozvánku na kúpu OnePlus X, ktorý sa so svojim vyhotovením radí medzi špičku v smartfónovom svete. Niektorí šťastlivci dokonca v krabičke nájdu aj kód na získanie OnePlus X úplne zadarmo!

oneplus kryt

Kryt sa na oficiálnej stránke výrobcu sa predáva za 19 €. Na kryte je vygravírované dobre známe logo firmy, spolu s malým odkazom „Get a grip, teda vo voľnom preklade „Nerobte si ťažkú hlavu“. Číňania chcú teda pravdepodobne navnadiť ľudí na kúpu modelu X. Či o tento husársky kúsok bude záujem, je však otázne.

OnePlus iphone kryt

Oficiálne produktové video:

Zdroj: Androidauthority.com, Oneplus.net

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]