Premiéry mnohých známych filmov sa vždy nesú vo veľkom štýle. Neraz sa mnohé spoločnosti odhodlajú pri tejto príležitosti vydať špeciálne edície svojich produktov, čo platí aj pri výrobcoch smartfónov. Spoločnosť OnePlus už onedlho odhalí svojho špeciálneho zabijaka vlajkových lodí v Star Wars edícii, no dostupnosťou môže sklamať mnohých fanúšikov.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

OnePlus spôsobil ošiaľ medzi svojimi fanúšikmi už predstavením nového modelu 5T, ktorý prináša moderný dizajn a niekoľko ďalších vylepšení. Teraz sa však spoločnosť zamerala na premiéru filmu Star Wars: The Last Jedi a svojho najnovšieho zabijaka vlajkových lodí oblečie do jedinečného kabátu. Túto novinku mohli zahliadnuť účastníci Comic Conu v Indii.

Premiéra po premiére

Poznávacími prvkami špeciálnej Star Wars edície nového OnePlus 5T bude biela zadná stena s názvom filmu v červenej farbe. Tú dostane aj tlačidlo upozornení, no predná strana smartfónu ostane, ako inak, čierna. Mimo povrchových zmien si budúci majitelia budú môcť užiť tiež softvérové úpravy, ktoré budú zahŕňať obrázky a rôzne efekty v štýle Hviezdnych vojen. Táto jedinečná edícia bude predstavená už 16. decembra, teda deň po svetovej premiére filmu v USA.

Nenechaj si ujsť
Želiezko v ohni od OnePlus pre druhú polovicu roka oficiálne. OnePlus 5T zmenila na nepoznanie jedna vlastnosť

Doterajšie dohady hovoria, že OnePlus 5T Star Wars Edition bude dostupné len pre zákazníkov v Indii. Tým by fanúšikom vo zvyšku sveta ostali len oči pre plač, no zatiaľ neboli tieto správy oficiálne potvrdené. Rovnako nie je známa ani cena, za ktorú sa nové 5T-čko v krásnej bielej farbe bude predávať. Šťastní majitelia s týmto jedinečným smartfónom však rozhodne vyniknú z davu.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
25%
Mám to
25%
Nepáči sa mi to
25%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]