OnePlus už zajtra predstaví záhadný produkt, budú to nové slúchadlá?

banner-oneplus-3OnePlus má pre nás prekvapenie. Viacerých možno vydesí, prečo po tak krátkej dobre OnePlus plánuje novú vlajkovú loď. O nástupcu OnePlus 3 však ani zďaleka nepôjde. Jednať sa nebude ani o pokračovanie OnePlus X a v skutočnosti to ani nebude smartfón. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Spoločnosť OnePlus na svojom Twitteri zverejnila status, v ktorom sa vyjadruje, že si pre nás pripravila niečo špeciálne. Na svojom YouTube kanáli zverejnila aj video, ktoré láka na nový produkt. Nemusíte sa obávať, OnePlus sa nerozhodol nahradiť svoj vlajkový model OnePlus 3 novou generáciou. Pravdepodobne sa bude jednať o pokračovanie špičkových slúchadiel OnePlus Icons.

OnePlus 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Jasnou nápovedou je vinylová platňa vo videu. V jej strede si môžeme všimnúť jeden z možných pohľadov na nové slúchadlá. V pozadí je vidno aj nápis V2. Či sa teda bude naozaj jednať o nové OnePlus Icons V2 sa dozvieme už onedlho, presnejšie 25. augusta. OnePlus Icons sú aktuálne prémiovejší model z neveľkej ponuky slúchadiel spoločnosti, ktoré si môžete kúpiť za cenu 49,99 € v oficiálnom e-shope výrobcu.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
67%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
33%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.