OnePlus Icons: Nové luxusné slúchadlá od OnePlus s cenou 50 €

Teraz čítate
OnePlus Icons: Nové luxusné slúchadlá od OnePlus s cenou 50 €

banner-oneplus2
Spoločnosť OnePlus včera predstavila „Mini“ vlajkovú loď s názvom OnePlus X. Okrem toho boli včera oznámené aj nové slúchadlá s názvom OnePlus Icons.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nové OnePlus Icons ponúkajú prémiový dizajn, ktorý sa odrazil aj na cene, ktorá sa zastavila na vysokých 50 €. Cena to nie je najnižšia, ale OnePlus hovorí, že Icons ponúkajú okrem perfektného dizajnu aj zvuk, ktorému sa nevyrovnajú ani niektoré o dosť drahšie slúchadlá. Svoje tvrdenie podložili aj videom, kde všetci zúčastnení potvrdili, že hrajú najlepšie a tipovali im cenu od 250 do 500 dolárov. Farebné prevedenia sú zatiaľ len dve, zlatá a strieborná. Zatiaľ nevieme, či OnePlus Icons hrajú naozaj tak dobre, ale už onedlho by sme sa to mohli dozvedieť.

oneplus-icons-2

1+ icons
Dostupnosť zatiaľ nie je známa, ale môžeme očakávať, že ich OnePlus začne predávať už v novembri, pričom predaj bude prebiehať bez neslávne známych pozvánok.

Zdroj: Gizchina.com, OnePlus.net

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Denis Bryndza
Som študent strednej školy, študujem odbor informačné technológie a o mobilné zariadenia sa zaujímam viac ako dva roky. Okrem mobilných zariadení rád hrám hry na konzolách, PC, svojom smartfóne a rád počúvam hudbu.