Slúchadlá OnePlus Bullets V2 oficiálne predstavené

banner-oneplus-3Spoločnosť OnePlus si po predstavení OnePlus 3 pripravila malé tajomstvo, na ktoré nás lákala videom s vinylovou platňou. Vďaka tejto nápovede sme si mohli domyslieť, že sa spoločnosť nerozhodla prestaviť nasledovníka vlajkovej lodi, ale niečo, čo poteší hlavne naše uši.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nedávno sme vás informovali o pripravovanom produkte OnePlus, v domnení, že pôjde o pokračovanie prémiových slúchadiel OnePlus Icons. Aj keď spoločnosť naozaj predstavila nové slúchadlá, ide o pokračovanie cenovo dostupnejších Silver Bullets. OnePlus Bullets V2 sa od svojho predchodcu mierne líšia. Samotný tvar slúchadiel zostal z väčšiny zachovaný, no zmenou prešiel kábel, ktorý sa z obyčajného guľatého zmenil na plochý. Malou dizajnovou zmenou prešiel aj troj-tlačidlový ovládač s mikrofónom. Zmenila sa aj cena, z 12,99 € za pôvodné Silver Bullets vzrástla na čiastku 19,95 € za Bullets V2. Poslednou vzhľadovou zmenou je voľba farebného prevedenia. Slúchadlá si môžete kúpiť v čiernej alebo zlato-bielej farbe.

OnePlus 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Po technickej stránke sa zmenila napríklad impedancia a OnePlus Bullets V2 majú impedanciu 24 Ω. Vo svojom vnútri skrývajú 9 mm meniče schopné zahrať frekvencie od 20 do 20 000 Hz. Hladina akustického tlaku dosahuje hodnotu 107 dB a celkové harmonické skreslenie pri výkone 1 mW na frekvencii 1000 Hz dosahuje menej ako 1 %. Celková váha slúchadiel je 14 g, kábel dosahuje dĺžku 1,25 metra a pripojíte ich pomocou štandardného 3,5 mm audio jacku.

9-golden-ear

Cena týchto slúchadiel je dosť nízka, no stále môžu ponúknuť kvalitnú reprodukciu, o čom sa môžeme presvedčiť napríklad aj u Xiaomi, ktoré v podobnej cenovej kategórii ponúka svoje slúchadlá zo série Pistons. Určite nepôjde o tie najlepšie slúchadlá na trhu, no mali by stačiť väčšine používateľov pri rôznych športových aktivitách alebo pri cestovaní.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
88%
Chcem to
13%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.