Po niekoľkých týždňoch čakania konečne prišiel do predaja smartfón OnePlus 6 v nádhernej verzii Silk White. Nielen dizajn, ale po novom aj jeho cena ťa naozaj ohúri. Teraz totižto klesla na vôbec najnižšiu hodnotu, odkedy je v predaji.

Nádherná Silk White verzia v tej najlepšej cene

Aj keď sa smartfón OnePlus 6 predáva už dlhšie a už sme ho stihli aj otestovať, veľa používateľov stále čakalo na špeciálnu edíciu Silk White, ktorá je subjektívne najkrajšou. Je veľká škoda, že veľmi málo výrobcov predstavuje biele verzie svojich vlajkových lodí. To však nie je prípad spoločnosti OnePlus, ktorá svoju vlajkovú loď predstavila aj v tejto farebnej verzii. Tá sa začala konečne predávať a nájdeš ju aj v našom obchode, a to o neskutočných 95 € lacnejšie, než je cena v oficiálnom obchode. Tvoj tak môže byť už za skvelých 475 €, pričom dostupný je len limitovaný počet kusov.

Kúpiť OnePlus 6 Silk White (8 + 128 GB) len za 475 €
Doručenie bez ďalších poplatkov cez EU Priority Line

Aby si takúto cenu získal, stačí aplikovať kupón, ktorý nájdeš v našom FonTech Shope. Samozrejme je aj pri tomto produkte dostupná preprava EU Priority Line, ktorá ťa vyjde len 50 centov, no zaručuje bezproblémové dodanie bez ďalších poplatkov.

Za danú cenu je to pravdepodobne to najlepšie, čo môžeš dostať

OnePlus ponúka takmer čistý Android so skvelou odladenosťou a patričnou starostlivosťou formou aktualizácii. Displej ponúka veľkosť 6,28″ a ide o SuperAmoled od Samsungu. Ako na zadnej, tak aj na prednej strane sa nachádza ochranné sklo Gorilla Glass 5. Aj tu je vo výbave najnovší procesor Snapdragon 845, ktorému robí spoločnosť 8 GB RAM a 128 GB vnútorného úložiska. Na zadnej strane OnePlus 6 nájdeme duálnu kameru s primárnym 20 MPx snímačom, s clonou f/1.7. Sekundárny senzor zas disponuje rozlíšením 16 MPx. Sľubuje lepšie nočné fotky a to vďaka optickej stabilizácii (doplnenú o EIS) a veľkosti pixelov 1,22 μm. Dostupný bude aj portrétový režim ako na zadnej, tak aj na prednej kamere. Pribudla možnosť nahrávať až minútové spomalené videá v 720p pri 480 fps.

Nenechaj si ujsť!
Recenzia | OnePlus 6 je pravdepodobne to najlepšie, čo za svoje peniaze môžeš dostať

Samozrejmosťou je najnovší Android P, avšak zatiaľ len v developerskej verzii. Nechýba ani nadstavby Oxygen OS, ktorá po novom stratila navigačnú lištu. Ovládanie prebieha výlučne gestami a sú podobné ako v prípade iPhone X. Batéria má kapacitu 3300 mAh, čo sa môže zdať ako málo. OnePlus je však známe extra rýchlym nabíjaním Dash Charge. V tomto prípade dostaneš už za 30 minút nabíjania dostatok šťavy na celý deň. Aj tu je samozrejmosťou plná podpora LTE sietí.

Kupón aplikuješ v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom