OnePlus 6 je momentálne v kurze. Stále viac a viac únikov sa dostáva v poslednom čase na verejnosť. V tom najnovšom máme možnosť vidieť predný panel v plnej kráse.

Koncom marca nám samotný CEO spoločnosti OnePlus, Carl Pei, ukázal maličkú časť prednej strany očakávaného smartfónu OnePlus 6. Vtedy sme sa zároveň dozvedeli, že nový prírastok do rodiny prinesie aktuálne silno diskutovaný výrez v displeji. Isté náznaky o tom, že súčasťou displeja bude aj výrez sme predpokladali od predstavenia smartfónu OPPO R15. Smartfóny spoločnosti OPPO v minulosti zdieľali so smartfónmi OnePlus veľa spoločného.

Predná strana v plnej kráse

Hoci sme spočiatku vedeli len o výreze a mali sme možnosť vidieť aj zadnú stranu, teraz sa k nám dostal únik, ktorý odhalil prednú stranu v plnej kráse. Ten pochádza zo sociálnej siete Weibo a obsahuje taktiež logo známeho „benchmarku“ pre fotoaparáty DxOMark. Ako je možné ďalej vidieť, okrem výrezu OnePlus 6 prešiel aj redukciou rámčekov. Oproti poslednému modelu OnePlus 5T je o niečo tenší hlavne spodný rámik. Okrem toho nadpis „See you soon“ naznačuje, že smartfón by k nám mohol prísť už čoskoro.

OnePlus alebo OPPO ?

Okrem fotografie sa na verejnosť dostalo aj video. Má síce len 2 sekundy, no zobrazuje hlavne hornú časť predného panelu smartfónu, ktorý by mal byť údajne OnePlus 6. Vyskytujú sa však dohady, že telefón na videu je v skutočnosti OPPO R15, ktorý ako som už spomínal, zdieľa s OnePlus smartfónmi veľa podobností. Tento scenár je navyše ešte viac uveriteľnejší vtedy, keď zoberieme do úvahy fakt, že na smartfón mohol byť doinštalovaný launcher známy s OnePlus smartfónov. Tak či onak, úplnú pravdu sa dozvieme až za nejaký ten čas. Dovtedy však môžeme očakávať množstvo ďalších únikov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP