Ako sa blíži predstavenie novej vlajkovej lode OnePlus 6, na internet sa dostáva viac a viac informácií, vďaka ktorým môžme mať takmer celkový pohľad na to, ako bude zariadenie vyzerať.

Skladačka o novom zabijakovi vlajkových lodí OnePlus 6, dostáva postupne výsledný tvar. Už vieme, že novinka ponúkne displej s výrezom, podobne ako má Huawei P20 či iPhone X. S týmto sa na povrch dostali aj fotografie, ktoré ukazujú, ako bude vyzerať predná strana smartfónu. Teraz sa na sociálnej sieti Weibo objavili ďalšie fotografie, ktoré nám odkrývajú dizajn tej zadnej.

Tri farebné varianty

Istú chvíľu sa hovorilo aj o tom, že nový OnePlus 6 príde s veľmi podobným dizajnom, aký má nové Oppo R15. Tieto špekulácie boli opodstatnené, nakoľko ide o sesterské spoločnosti a aj posledné OnePlus 5 a 5T boli veľmi podobné modelom R11 a R11s. Podľa najnovších fotografií však tento scenár nehrozí a novinka si pôjde vlastnou cestou.

Ako môžeš vidieť, OnePlus 6 príde v troch rôznych farebných prevedeniach – čiernej, bielej a modrej. Zadná strana presedlá z kovu na sklo, ktoré bude po stranách zaoblené. V strede hornej časti má svoje miesto dvojitý fotoaparát s bleskom, pod ktorým sa nachádza snímač odtlačkov prstov. Nachádza sa tu aj logo výrobcu v červenej farbe. Zaujímavým prvkom je červené posuvné tlačidlo na boku zariadenia, ktoré je zdrsnené a pravdepodobne bude slúžiť na aktiváciu nejakej špeciálnej funkcie.

Na prednej strane sa nachádza už spomenutý výrez, v ktorom je umiestnený predný fotoaparát, reproduktor a potrebné senzory. Displej bude zaberať takmer celú prednú stranu a jediný väčší okraj bude na spodnej strane. Samozrejmosťou je najnovší procesor Snapdragon 845, 8 GB RAM a pamäť až 256 GB. Vyššia bude aj cenovka, pričom sa hovorí o sume vyššej ako 600 €. Uvidíme, s čím nás OnePlus prekvapí, rýchlosť a výkon u vlajkových lodí je samozrejmosťou a rozdiel tvorí len to naviac od výrobcu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP