S prichádzajúcou premiérou sa do éteru dostávajú ďalšie podklady, vďaka ktorým si o tejto novinke už môžeme vytvoriť reálnu predstavu. Najnovšie fotografie zachytávajú OnePlus 6 v rukách výkonného riaditeľa spoločnosti a indického herca, ktorí sa s ním neváhali ukázať na verejnom stretnutí.

Predčasné odhalenie vlastností, respektíve podoby nových smartfónov už nie je vôbec nezvyčajným javom. Výrobcovia sa týmto spôsobom snažia upútať pozornosť fanúšikov a vytvoriť okolo pripravovaných modelov akýsi rozruch. To sa teraz podarilo spoločnosti OnePlus a jej výkonnému riaditeľovi, ktorý na netajenom stretnutí ukázal túto nepredstavenú novinku indickému hercovi. Práve on by mal byť hlavnou hviezdou pri premiére OnePlus 6 v Indii.

Z každého rožka troška

CEO Pete Lau a herec Amitabh Bachchan na schôdzke nedržali v rukách nič iné, ako nové OnePlus 6. Táto vlajková loď bude debutovať o pár dní, no už teraz nám títo dvaja páni ukázali finálnu podobu jej zadnej časti. Podobne ako mnohé iné prémiové kúsky, aj OnePlus 6 bude mať zadnú časť pokrytú sklom. Samotný dizajn tejto steny nám už odhalili rendery, no teraz ho neoficiálne potvrdili tieto nové fotografie.

Na nich môžeme vidieť vertikálne orientovaný duálny fotoaparát, pod ktorým sídli snímač odtlačkov prstov v štýle Samsungu Galaxy S9. Medzi touto dvojicou prvkov nechýba prisvetľovacia LED dióda, no po snímači tepu srdca, o ktorom sa donedávna hovorilo, niet ani zmienky.

Nenechaj si ujsť
Šéf OnePlus odhalil, ako fotí nový OnePlus 6

Čerešničkou na torte je ešte logo spoločnosti. Aj keď nové snímky neukazujú prednú stranu smartfónu, je takmer isté, že na nej nájdeme displej s minimálnymi rámikmi. V strede jeho vrchnej časti ale nebude chýbať ani kontroverzný výrez v štýle iPhonu X.

Do segmentu vlajkových lodí OnePlus 6 tak dizajnom zapadne ľavou zadnou, pričom sa od ostatných rivalov bude líšiť svojou nadupanou výbavou. Ako od každého modelu spoločnosti, aj od tejto novinky môžeme čakať len ten najlepší hardvér. Samozrejmosťou tak bude výkonný procesor Snapdragon 845. S ním bude spolupracovať operačná RAM pamäť v dvoch verziách, a to s kapacitou 6 GB a 8 GB.

Špičková výbava za skvelú cenu

Prvý variant by mal prísť na trh v kombinácii s interným úložiskom o veľkosti 64/128 GB. Najväčšiu RAM-ku OnePlus dopraje verzii s obrovskou 256 GB vnútornou pamäťou. Napriek modernému dizajnu a výkonným komponentom však výrobca nebude pýtať za svoju novú vlajkovú loď prehnane vysoké sumy.

OnePlus 6 by sa malo po predstavení, ktoré prebehne už 16. mája, predávať za cenu začínajúcu na úrovni zhruba 466 €. U výkonnejších variantov však bude suma o čosi vyššia, no aj tak pôjde o lákavé číslo, ktoré zaujme mnohých zákazníkov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom