V polovici mája bol predstavený jeden z najočakávanejších čínskych smartfónov roka. Spoločnosť OnePlus sa už dlhšie rezonuje aj v našich končinách a už viac ako mesiac sa výrobca pýši novým modelom OnePlus 6. Ten dostáva opäť veľkú zľavu a je lacnejší než cez oficiálny obchod.

Číňania opäť ukázali, že nemajú hranice

OnePlus 6 dostal kupón, ktorý zráža jeho cenu na historicky najnižších 420 €. Za túto sumu dostaneš verziu so 8 GB RAM a 128 GB pamäťou. V danej konfigurácii sa pritom na oficiálnom webe predáva za 569 €, čo je o masívnych 149 € viac.

Kúpiť OnePlus 6 (8 GB + 128 GB) za najnižších 420 €
Bezpečný nákup na FonTech Shope

Kupón je limitovaný počtom a je dostupný pre zákazníkov z celého sveta, takže aj z tohto hľadiska netreba veľmi váhať. Samozrejmosťou je aj doprava bez ďalších zbytočných poplatkov, a to EU Priority Line. Poštovné ťa dokonca nebude stáť ani cent, nakoľko je úplne zadarmo!

Nenechaj si ujsť
Recenzia | OnePlus 6 je pravdepodobne to najlepšie, čo za svoje peniaze môžeš dostať

Jeden z najlepších

OnePlus 6 prišiel na rozdiel od svojho predchodcu, kovového OnePlus 5T, s konštrukciou v kombinácii kovu a skla. Ide o trend, ktorý v súčasnosti nasleduje väčšina vlajkových modelov výrobcov. Obrazovka si ponechala úzke rámiky a ponúkne veľkosť 6,28 palca s rozlíšením FullHD+ a pomerom strán 19:9. Ide o SuperAMOLED panel od Samsungu, ktorý je v tejto oblasti medzi smartfónmi špičkou.

OnePlus vo svojom novom zariadení implementuje aj výrez v displeji. Ten nesie niekoľko dôležitých senzorov a prednú kameru, v prípade, že by ti daný prvok nevyhovoval, možnosťou je aj jeho softvérové skrytie. Samozrejme, jedným z vrcholov zariadenia je výbava, ktorá sa stará o výkon. Pri OnePlus 6 dostávame najnovší procesor Snapdragon 845, pričom model v ponuke disponuje 6 GB RAM / 8 GB RAM. Úložisko typu UFS 2.1 disponuje priestorom pre 64 GB / 128 GB dát.

Na zadnej strane OnePlus 6 nájdeme duálnu kameru s primárnym 20 MPx snímačom, s clonou f/1.7. Sekundárny senzor zas disponuje rozlíšením 16 MPx, zostave nechýba ani optická stabilizácia a hodnota veľkosti pixelov je na úrovni 1,22 μm. Dostupný je aj portrétový režim ako na zadnej, tak aj na prednej kamere. Pribudla možnosť nahrávať až minútové spomalené videá v 720p pri 480 fps.

Softvérovú výbavu tvorí operačný systém Android 8.1 Oreo s nadstavbou Oxygen OS. K dispozícii je však aj podpora pre vývojársku verziu chystaného Android P. Ovládanie systému je aj v Oxygen OS možné nahradiť aj gestami, ktoré fungujú veľmi plynulo. Batéria má kapacitu 3300 mAh a k dispozícii je aj rýchle nabíjanie Dash Charge. To sú teda hlavné špecifikácie jedného z najlepších čínskych smartfónov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom