Nadchádzajúca vlajková loď spoločnosti OnePlus bude rozhodne výkonný stroj. Pár hodín po tom, čo sa na Twitteri objavila informácia o dátume predstavenia smartfónu pre medzinárodný trh, na seba nenechali dlho čakať ani správy ohľadom oficiálnej dostupnosti.

Medzinárodná verzia zažije svoju premiéru už 16. novembra v Brooklyne v New Yorku. Celá akcia odštartuje 16. novembra o 17:00 nášho času a živý stream bude dostupný na oficiálnej stránke výrobcu. OnePlus 5T budú môcť záujemcovia následne získať od 21. novembra. Heslom celej udalosti je „A New View“ (Nový pohľad), čo má rozhodne súvislosť s očakávaným full-size displejom. CEO spoločnosti Liu Zuohu taktiež poznamenal, že medzi Čínskou a medzinárodnou verziou smartfónu nebude žiaden hardvérový ani dizajnový rozdiel.

Čínsky trh si však na novinku bude musieť počkať, pretože dátum oficiálneho predstavenia je naplánovaný o pár dní neskôr. Podľa informácií zo sociálnej siete Weibo, celá udalosť prebehne 28. novembra o 14:00 v Pekingu. Predaj v Číne bude následne spustený 1. decembra.

Vlajková loď ako sa patrí

Špecifikácie prichádzajúceho OnePlus 5T sú už pomerne známe. Má sa teda jednať o zariadenie so 6″ displejom a rozlíšením 2160 x 1080 pixelov. Chýbať nebude ani čoraz populárnejší pomer strán 18:9. Srdcom zariadenia má byť Snapdragon 835 a k dispozícií budú dve pamäťové verzie. Výkonnejšia bude disponovať 8 GB RAM + 128 GB interným úložiskom. Lacnejšia a menej výkonná verzia bude mať stále úctyhodných 6 GB RAM spolu so 64 GB ROM.

Nenechaj si ujsť
Stráca OnePlus svoje kúzlo? Model OnePlus 5T možno bude stáť toľko, čo minuloročné iPhony

Samozrejmosťou je aj duálny fotoaparát na zadnej strane, ktorý bude dosahovať 20 + 16 MPx. Ten predný ti zasa urobí dokonalé selfie vďaka 20 MPx snímaču. Novinka by mala taktiež prísť s 3.5mm audio jackom a Androidom Oreo. Bodku za týmito úžasnými správami azda dávajú len najnovšie rendre OnePlus 5T, na ktorých zariadenie vyzerá proste úžasne.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP