O novinke od spoločnosti OnePlus je už známych pomerne veľa informácií. Odhalenie OnePlus 5 prebehne už zajtra, no Amazon stihol v Indii spustiť televíznu reklamu, ktorá odhaľuje celý dizajn. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Čakanie na piateho zabijaka vlajkových lodí je takmer pri konci. Na svetlo sveta sa táto novinka dostane už počas zajtrajšieho oficiálneho odhalenia. Jeden z najväčších internetových obchodov, Amazon, však v indickej televízii predčasne spustil reklamný spot. Kvalita videa je síce veľmi slabá, no poskytuje všetky detaily, na ktoré mnohí fanúšikovia čakali.

zdroj fotografie: Weibo / MyDrivers

Nenechaj si ujsť
Kritika OnePlus 5 kvôli dizajnu prestane hneď po predstavení. Očarí vraj masy

Potvrdený bol tak znova nielen dátum oficiálneho predstavenia v Indii, teda 22. júna, ale aj presný dizajn. Ten však teraz nápadne pripomína iPhone 7 Plus, za čo spoločnosť dostala kritiku od mnohých fanúšikov. Napriek dizajnu pôjde o jeden z najlepších smartfónov tohto roka. Nadšenie z neho vyjadril aj samotný herec v reklame, na ktorej konci je zdôraznená prítomnosť duálneho fotoaparátu. S ním má táto novinka vytvárať dokonalé fotografie.

Dátum predstavenia môže niekoho zmiasť, pretože oficiálne odhalenie OnePlus 5 prebehne už zajtra, 20. júna. Následne sa má dostať do predaja. India je však jednou z mála krajín, ktoré ho privítajú o dva dni neskôr. Reklamu si môžeš pozrieť v priloženom videu. Si spokojný s dizajnom? Svoj názor nám pokojne napíš do komentára.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
14%
Páči sa mi to
57%
Chcem to
29%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]