O novinke od spoločnosti OnePlus je už známych pomerne veľa informácií. Odhalenie OnePlus 5 prebehne už zajtra, no Amazon stihol v Indii spustiť televíznu reklamu, ktorá odhaľuje celý dizajn. 

Čakanie na piateho zabijaka vlajkových lodí je takmer pri konci. Na svetlo sveta sa táto novinka dostane už počas zajtrajšieho oficiálneho odhalenia. Jeden z najväčších internetových obchodov, Amazon, však v indickej televízii predčasne spustil reklamný spot. Kvalita videa je síce veľmi slabá, no poskytuje všetky detaily, na ktoré mnohí fanúšikovia čakali.

zdroj fotografie: Weibo / MyDrivers

Nenechaj si ujsť
Kritika OnePlus 5 kvôli dizajnu prestane hneď po predstavení. Očarí vraj masy

Potvrdený bol tak znova nielen dátum oficiálneho predstavenia v Indii, teda 22. júna, ale aj presný dizajn. Ten však teraz nápadne pripomína iPhone 7 Plus, za čo spoločnosť dostala kritiku od mnohých fanúšikov. Napriek dizajnu pôjde o jeden z najlepších smartfónov tohto roka. Nadšenie z neho vyjadril aj samotný herec v reklame, na ktorej konci je zdôraznená prítomnosť duálneho fotoaparátu. S ním má táto novinka vytvárať dokonalé fotografie.

Dátum predstavenia môže niekoho zmiasť, pretože oficiálne odhalenie OnePlus 5 prebehne už zajtra, 20. júna. Následne sa má dostať do predaja. India je však jednou z mála krajín, ktoré ho privítajú o dva dni neskôr. Reklamu si môžeš pozrieť v priloženom videu. Si spokojný s dizajnom? Svoj názor nám pokojne napíš do komentára.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú