banner-oneplus-3Čínsky výrobca iba prednedávnom predstavil novú vlajkovú loď OnePlus 3T, vylepšeného nástupcu známeho OnePlus 3. Už teraz sa však stretávame s prvými plánmi o ich nástupcovi, ktorý by mal byť predstavený budúci rok a niesť meno OnePlus 5. Spoločnosť tak zrejme preskočí 4-ku, ktorá je v Číne považovaná za nešťastné číslo.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Budúca vlajková loď OnePlus 5 by mohla prísť s keramickým telom, ktorého výrobu má zabezpečiť skupina ľudí podieľajúca sa na výrobe šasi pre revolučný Xiaomi Mi MIX. OnePlus použil keramický povrch už pri svojom minuloročnom modeli X v limitovanej edícii. Predstavenie OnePlus 5 by sa mohlo konať v druhom štvrťroku 2017. Smartfón ponesie 5,5-palcový 2K AMOLED displej, čipset Spandragon 835, 6 GB RAM a všetkým, čo bude súčasťou budúcoročných vlajkových lodí.

oneplus-3t-foto

OnePlus 3T

TIP: Začiatok predaja OnePlus 3T pritiahol davy ľudí čakajúcich na ulici

Vráťme sa ešte na chvíľu k hre s číslami. Spoločnosť OnePlus je pod záštitou BBK Electronics, ktorá vlastní aj výrobcov Oppo a Vivo. Vivo predstavilo hneď po modeli V3 novší model V5 a číslo 4 preskočilo taktiež. Tieto špekulácie teda dávajú určitý zmysel. Všetko sú to však iba dohady a neostáva nám nič iné, ako počkať si na ďalšie informácie.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
17%
Páči sa mi to
83%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Jakub Duchoň
Som veľkým fanúšikom smartfónov a IT technológií, mimo toho rád cestujem, čítam knihy a počúvam dobrú hudbu. Najviac zo všetkého však milujem futbal, ktorému sa venujem už 12 rokov.