Spoločnosť OnePlus preslávili jej špičkové smartfóny, ktoré zákazníkom ponúkajú vysoký výkon, tú najlepšiu hardvérovú výbavu a veľmi prijateľnú cenu. Nie nadarmo sú tieto modely prezývané aj ako zabijaci vlajkových lodí. V minulom roku nám OnePlus predstavilo model 3, ktorého neskôr nahradila inovovaná verzia 3T s procesorom Snapdragon 821. Čas týchto high-endov sa však pomaly blíži ku koncu, pretože už čoskoro nám spoločnosť predstaví nový model OnePlus 5. 

Len prednedávnom sa na internete objavili informácie o novom kúsku z dielne spoločnosti OnePlus. Ďalší zabijak vlajkových lodí zrejme príde na scénu už počas tohto leta a prinesie poriadne výkonný hardvér. Presné informácie o príchode tejto novinky zatiaľ nie sú známe. Vďaka novým vysoko kvalitným renderom však získavame predstavu o dizajne OnePlus 5 už teraz. Ako môžeš vidieť, tak predná strana zariadenia sa v tomto prípade príliš nezmenila a pod obrazovkou sa stále nachádza domovské tlačidlo.

OnePlus 5zdroj fotografie: TechnoBuffalo/Benjamin Geskin

OnePlus 3T lacnejšie ako na oficiálnej stránke

To bude s najväčšou pravdepodobnosťou obsahovať aj snímač odtlačkov prstov. Samotný displej neprináša výrazné zmeny, no jeho bočné strany dostanú len minimálne rámiky. Najväčším lákadlom je však zadná strana tejto očakávanej novinky. Tam sa nachádza vertikálne uložený duálny fotoaparát, pod ktorým môžeme nájsť prisvetľovaciu LED diódu. OnePlus 5 bude vďaka nádhernému dizajnu vyzerať veľmi elegantne, pričom na kráse mu pridajú aj nové farebné verzie.

Rendery Benjamina Geskina odhaľujú, že nový zabijak vlajkových lodí môže prísť aj v červenom, modrom či hnedom prevedení. Vo výbave mu nebude chýbať výkonný procesor Snapdragon 835, ktorému má pri výpočtoch vypomáhať operačná pamäť RAM o kapacite až 8 GB. Nie je však vylúčené, že nám výrobca predstaví aj „slabší“ variant so 6 GB RAM-kou. Podľa aplikácie GeekBench dokonca so svojím hardvérom nová 5-ka tromfne aj takých konkurentov, akými sú Huawei Mate 9 či Samsung Galaxy S8+.

Nenechaj si ujsť
Nová čínska beštia na obzore: OnePlus 5 vo výkone poráža Galaxy S8 aj Xperiu XZ Premium

zdroj fotografií: TechnoBuffalo/Benjamin Geskin

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú