Spoločnosť OnePlus si za svoju pomerne krátku existenciu získala veľké množstvo skalných fanúšikov. Tí si nesmierne pochvaľujú ústretový prístup tohto ambiciózneho výrobcu, ktorý pri navrhovaní noviniek spolupracuje so svojimi zákazníkmi a skutočne ho zaujíma ich názor.

Inak tomu celkom určite nebude ani pri nadchádzajúcej vlajkovej lodi pre rok 2017. Ten má niesť označenie OnePlus 5, nakoľko je číslo 4 v Číne považované za nešťastné. Ambiciózna spoločnosť sa tak preskočením tohto čísla plánuje vyhnúť akýmkoľvek nepríjemnostiam, ktoré by očakávanú novinku mohli postihnúť. Hoci o tomto pripravovanom smartfóne toho vieme stále skutočne málo, dočkali sme sa viacerých zaujímavých konceptov, ktoré nám približovali či už jeho možný dizajn alebo hardvérovú výbavu. Dnes sa k nám ale dostáva ešte jeden koncept, ktorý je inšpirovaný všetkými predchádzajúcimi modelmi.

OnePlus 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

zdroj fotografie: YouTube

Paradoxom je, že najmenej toho pobral z legendárneho OnePlus One, na ktorý sa jemne podobá jedine netradičná obruba hlavného fotoaparátu. Ten by mal byť podľa konceptu duálny s rozlíšením 23 MPx a optickou a elektronickou stabilizáciou obrazu. Po dizajnovej stránke zadná strana značne pripomína súčasnú dvojicu vlajkových modelov. Naopak predná strana vyhotovením senzorových tlačidiel pripomína OnePlus 2. Stredné tlačidlo, ktoré zároveň slúžilo ako skener odtlačkov prstov, však bolo nahradené atypickým senzorovým tlačidlom v tvare loga výrobcu.
Nenechaj si ujsť
OnePlus 4 nakoniec nahradí OnePlus 5. Príde s monštruóznym hardvérom

Nad ním je umiestnený 5,5-palcový zahnutý displej s úzkymi rámikmi, ktorému tiež robí spoločnosť 12 MPx selfie snímač. Spodná hrana skrýva stereo reproduktory a USB Type-C konektor, ktorý má slúžiť k rýchlemu nabíjaniu 4100 mAh batérie pomocou Dash Charge technológie. Podľa konceptu má pripravovaná novinka obsahovať procesor Snapdragon 835, ktorému bude dopomáhať 6 / 8 GB RAM pamäte. Interné úložisko bude schopné poňať 64 / 128 GB dát v závislosti od verzie. Okrem toho má byť podľa tohto konceptu OnePlus 5 vodeodolný a prachuvzdorný, o čo sa postará certifikácia IP68. Jedinou nevýhodou môže byť pre niekoho presunutie skenera odtlačkov prstov na zadnú stranu.

Za tip ďakujeme čitateľovi Robhovi 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom