banner-oneplus-3
Už zajtra má byť svetu odhalený najnovší počin ambicióznej čínskej spoločnosti OnePlus. Výrobca však celkom isto nezaháľa a už teraz usilovne pracuje na ďalej generácii svojej vlajkovej lodi. Tá zrejme ponesie označenie OnePlus 4 a podla všetkého bude disponovať tým najlepším, čo budú mať výrobcovia budúci rok k dispozícii.

Hneď na úvod upozorňujeme, že vzhľadom na vzdialený dátum predstavenia sa jedná o nepotvrdené dohady, ktoré sa môžu, no zároveň aj nemusia zakladať na pravde. Zdroj blízky vedeniu spoločnosti však uvádza, že novinka prekvapí viacerými zmenami. Azda najväčším prekvapením je údajné zmenšenie uhlopriečky displeja, ktorá sa z 5,5″ „scvrkne“ na 5,3″. Zobrazovacia technológia tohto displeja zmenená nebude a malo by tak ísť o Optic AMOLED panel. O spoločnosti OnePlus je dobre známe, že patrí medzi veľkých podporovateľov virtuálnej reality. Pre komfortnejší zážitok pri jej používaní má novinka ulahodiť jemným 2K rozlíšením. Zmena postihne aj dizajnovú a konštrukčnú stránku, pričom hliník z OnePlus 3 má byť nahradený sklom.

OnePlus 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

OnePlus 4 koncept

Pod ním bude umiestnená obrovská 4000 mAh batéria, ktorá sa celkom určite dočká podpory rýchlonabíjacej technológie Dash Charge. Zariadenia od tejto spoločnosti sa zatiaľ vždy mohli kochať ukážkovou porciou výkonu a budúcoročný „zabijak vlajkových lodí“ rozhodne nebude patriť medzi výnimky. Dokazujú to správy o použití procesora Snapdragon 830 od amerického Qualcommu, ktorému má dopomáhať 6 / 8 GB RAM pamäte. Interné úložisko dostane do vienka kapacitu 128 GB a s veľkou pravdepodobnosťou sa opäť nedočkáme podpory microSD kariet. Na zadnej strane sa má okrem loga výrobcu nachádzať duálny fotoaparát s doposiaľ nešpecifikovaným rozlíšením. Predstavenie tohto monštra je odhadované na jún budúceho roka.

TIP: OnePlus 4 so Snapdragonom 830 už budúce leto?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP