banner-oneplus-3
Na internete sa objavujú stále nové informácie o pripravovanej novinke z dielne OnePlus. Vylepšený model OnePlus 3T by mal prísť s čipsetom Snapdragon 821 a displejom s QuadHD rozlíšením. Cena stúpne približne o 80 dolárov. 

Ak vás ale zaujíma, čo plánuje OnePlus budúci rok, najnovšia informácia priniesla veľmi dobré správy. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili správy o tom, že čínska spoločnosť by už mohla v júni alebo júli budúceho roka predstaviť novú vlajkovú loď OnePlus 4. Leto 2017 by tak prinieslo horúcu novinku s ultra-moderným a výkonným čipsetom Qualcomm Snapdragon 830. Procesor pre Qualcomm bude vyrábať Samsung za použitia 10 nm výrobného procesu. Gigant už ohlásil oficiálny začiatok masovej výroby, no v čínskych médiách sa objavili informácie, že juhokórejská spoločnosť je pri výrobe trochu pozadu. Qualcomm mal preto podľa nepodložených informácií presunúť výrobu na spoločnosť TSMC.

OnePlus 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

oneplus-3-recenzia-nahlad

OnePlus 3

Tu ale prichádza problém, pretože TSMC používa pri výrobe čipsetov 16 nm výrobný proces, čo by mohlo mať v konečnom dôsledku negatívny dopad na výkon procesora. V každom prípade, tieto informácie zatiaľ neboli nijak oficiálne potvrdené. Špekulácie ďalej hovoria, že procesor OnePlus 4 bude mať maximálny takt až 3 GHz a grafický čip Adreno 620 pre špičkový výkon. Vo vnútri smartfónu by sa mala taktiež nachádzať aj 4000 mAh batéria a predinštalovaný Android 7.0 Nougat rovnako nebude výnimkou. Samozrejme, ide o nepodložené informácie a aj napriek tomu, že to znie skvelo, treba tieto správy brať s rezervou.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom