banner-oneplus-3Vylepšená vlajková loď OnePlus 3T je konečne dostupná aj pre európskych zákazníkov. Od dnešného dňa si teda môžete smartfón zakúpiť cez oficiálnu stránku výrobcu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Čo nové prináša vylepšená verzia populárneho OnePlus 3? Rovnako ako jeho predchodca, aj OnePlus 3T je vybavené špičkovým high-end hardvérom. Najvýkonnejšiemu procesoru od Qualcommu, a teda Snapdragonu 821 sekunduje 6 GB RAM a takmer polovičná cena pri porovnaní so zariadeniami s podobnými špecifikáciami. Novinka je dostupná v dvoch farebných prevedeniach, pričom jedno farebné prevedenie je úplne nové.

oneplus-3t-oficialny-predaj-v-eu

Cena je síce o čosi vyššia ako cena klasickej 3-ky, no pri pohľade na cenovky mainstreamových vlajkových lodí je stále viac než priaznivá. Pre lepší prehľad si porovnáme model 3T s podobnými zariadeniami od renomovaných výrobcov.

  • 439 € OnePlus 3T (64 GB)
  • 479 € OnePlus 3T (128 GB)
  • 817 € iPhone 7 Plus (128 GB)
  • 817 € Google Pixel XL (128 GB)

TIP: Unboxing videá dostali nový rozmer! Youtuber natočil OnePlus 3T priamo v kokpite stíhačky

Okrem výkonnejšieho procesora dostalo OnePlus 3T aj väčšiu, 3400 mAh batériu, 16 MPx prednú kameru, lepšiu stabilizáciu videa, vylepšené užívateľské rozhranie v nadstavbe OxygenOS a variant so 128 GB interného úložiska. Doručovanie 64 GB verzie začne už o 5 dní, zatiaľ čo na 128 GB verziu budú musieť fanúšikovia čakať až 4 týždne.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
7%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
36%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
7%
Neznášam to
0%
O autorovi
Jakub Duchoň
Som veľkým fanúšikom smartfónov a IT technológií, mimo toho rád cestujem, čítam knihy a počúvam dobrú hudbu. Najviac zo všetkého však milujem futbal, ktorému sa venujem už 12 rokov.