banner-oneplus-3Vylepšená vlajková loď OnePlus 3T je konečne dostupná aj pre európskych zákazníkov. Od dnešného dňa si teda môžete smartfón zakúpiť cez oficiálnu stránku výrobcu.

Čo nové prináša vylepšená verzia populárneho OnePlus 3? Rovnako ako jeho predchodca, aj OnePlus 3T je vybavené špičkovým high-end hardvérom. Najvýkonnejšiemu procesoru od Qualcommu, a teda Snapdragonu 821 sekunduje 6 GB RAM a takmer polovičná cena pri porovnaní so zariadeniami s podobnými špecifikáciami. Novinka je dostupná v dvoch farebných prevedeniach, pričom jedno farebné prevedenie je úplne nové.

oneplus-3t-oficialny-predaj-v-eu

Cena je síce o čosi vyššia ako cena klasickej 3-ky, no pri pohľade na cenovky mainstreamových vlajkových lodí je stále viac než priaznivá. Pre lepší prehľad si porovnáme model 3T s podobnými zariadeniami od renomovaných výrobcov.

  • 439 € OnePlus 3T (64 GB)
  • 479 € OnePlus 3T (128 GB)
  • 817 € iPhone 7 Plus (128 GB)
  • 817 € Google Pixel XL (128 GB)

TIP: Unboxing videá dostali nový rozmer! Youtuber natočil OnePlus 3T priamo v kokpite stíhačky

Okrem výkonnejšieho procesora dostalo OnePlus 3T aj väčšiu, 3400 mAh batériu, 16 MPx prednú kameru, lepšiu stabilizáciu videa, vylepšené užívateľské rozhranie v nadstavbe OxygenOS a variant so 128 GB interného úložiska. Doručovanie 64 GB verzie začne už o 5 dní, zatiaľ čo na 128 GB verziu budú musieť fanúšikovia čakať až 4 týždne.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP