banner-oneplus-3
Internetom sa šíria správy rýchlosťou blesku a inak tomu nie je ani pri spoločnosti OnePlus. Už dlhší čas čítame správy o tom, že výrobca pripravuje nového zástupcu svojej aktuálnej vlajkovej lode. Nový smartfón OnePlus 3T by podľa najnovších informácií mohol prísť s obrovskou kapacitou operačnej pamäte RAM.

Spoločnosť OnePlus má na pláne predstaviť nástupcu svojej populárnej vlajkovej lode už o pár dní, konkrétne už 15. novembra. Podľa doterajších informácií by tento budúci high-end mal prísť so skutočne fantastickou výbavou, ktorá bude konkurovať tým najlepším na trhu. V tejto špičkovej výbave nebude chýbať najnovší procesor od spoločnosti Qualcomm, Snapdragon 821, ktorý poskytne zariadeniu vysoký výkon. Fotoaparát taktiež prešiel zmenami a výrobca ho vymenil za 16 MPx fotoaparát s vylepšeným snímačom, vďaka ktorému budú fotografie ešte krajšie a ostrejšie. Predná strana nového top modelu bude zrejme osadená Optic AMOLED displejom, ktorého veľkosť zatiaľ nie je známa, no predpokladáme, že by sa veľkosťou mohol stotožňovať so svojím predchodcom.

oneplus-3-hands-on-fotografie(6)

Čerešničkou na „torte“ bude zrejme až 8 GB operačná pamäť RAM, čím by sa mladý čínsky výrobca stal prvým, kto použije takto veľký modul pamäte RAM. OnePlus 3T príde aj s novým operačným systémom Android 7.0 už po vybalení z krabice. Podľa týchto dostupných informácií sa tak môžeme tešiť na ďalšieho skutočného zabijaka high-endov, ktorý si svoju prezývku naozaj zaslúži. Terajší kráľ spoločnosti, OnePlus 3, sa už aktuálne nedá kúpiť, čo by mohlo znamenať prípravu výrobcu na príchod novinky. Aj keď je pravdou, že informácia o 8 GB kapacite RAM pamäte ešte musí byť oficiálne potvrdená výrobcom, je fantastické čítať takéto správy. Skvelá výbava si so sebou prinesie aj vyššiu cenovku. Hovorí sa o sume 470 €, čím by sa novinka stala ešte drahšou, ako bol doteraz predávaný top model bez písmena „T“ v názve. V prípade, že sa všetky tieto informácie a výbava pripravovaného OnePlus 3T potvrdia aj oficiálne, pôjde tak o jedno z najlepších zariadení, ktoré sme mohli v tomto roku vidieť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP