ZUK Z2OnePlus je v radoch nadšencov moderných technológií jednoznačne niekde na špici, keďže svojou stratégiou a prístupom udivuje svetovú verejnosť. Tento rok ale začal novou edíciou vlajkového 3T-čka v spolupráci s Francúzskou spoločnosťou colette. 

Iste nám dáš za pravdu, keď povieme, že čierna farba bola vždy v prevahe pri predajoch rôznej spotrebnej elektroniky. Spoločnosti OnePlus zatiaľ táto farba v produktovom portfóliu chýbala, a tak sa to dnes rozhodla zmeniť. Oficiálne totiž prináša zbrusu novú a musíme povedať, že aj poriadne lákavú edíciu OnePlus 3T s označením Midnight Black. Už tak prekrásny dizajn je tak vycibrený do úplnej dokonalosti a čierna prináša nevídanú dávku luxusu.

zdroj fotografie: OnePlus

Kúpiť OnePlus 3T za skvelých 382 €
Zľavový kupón GB3T

Čínsky výrobca teda zásadným spôsobom odlišuje svoju stratégiu od zvyšku smartfónového sveta. Bohužiaľ, ak si si robil zálusk na tento unikátny kúsok, veľkou nevýhodou bude zatiaľ obmedzený počet kusov len na 250, ktoré poputujú do predaja v e-shope HBX.com už 24. marca o 17:00 nášho času. Presný dátum dostupnosti skrz oficiálny e-shop výrobcu ešte nebol bližšie špecifikovaný, no v tomto prípade je konečne isté, že túto verziu si budeme môcť bez problémov kúpiť v najbližších týždňoch aj my.

Nenechaj si ujsť
OnePlus vo veľkom lákal na prvú tohtoročnú novinku. Fanúšikovia ostali po „predstavení“ sklamaní

zdroj fotografie: OnePlus

Nádych špeciálnej edície, samozrejme, zistíš už pri balení, ktoré taktiež dostalo nový dizajnový kabát a príde v luxusnom čiernom vyhotovení. Koncová cena predstavuje 479 € a ako už určite tušíš, jedná sa o 128 GB verziu smartfónu so 6 GB RAM pamäťou navrch. Po špeciálnej edícii colette tak OnePlus nasmeroval svoje snaženie určite pozitívnym smerom a skalní fanúšikovia ocenia akýkoľvek pokus o vymanenie sa zo zabehnutého štandardu trhu.

zdroj fotografie: OnePlus

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom