Už dlhšie sa predpokladalo, že spoločnosť OnePlus dnes predstaví prvý produkt v roku 2017. Taktiež fanúšikovia vedeli, že nepôjde o úplne nový smartfón, ale len o špeciálnu edíciu vlajkovej lode OnePlus 3T.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Čínsky výrobca nejaký čas spolupracoval s parížskou značkou colette, ktorá kladie dôraz na detail a pýši sa naozaj výnimočnými produktmi. Keďže OnePlus si pri svojich smartfónoch taktiež dáva pozor na nesmiernu precíznosť, spolupráca vyústila v špeciálnu edíciu vlajkového modelu 3T. Celým menom sa volá OnePlus 3T colette edition a dostupná bude iba vo verzii so 128 GB interným úložiskom. Predávať sa bude výrazne obmedzenou cestou a pokiaľ urýchlene nenavštíviš Paríž, tak sa k nemu určite nedostaneš.
nenechaj si ujsť
Najnovší koncept OnePlus 5 je stelesnením dokonalej elegancie a poriadnej výbavy!

Špeciálna colette edícia sa totiž bude predávať iba v obchode spoločnosti colette 21. marca od 11:00 nášho času, a to vo výrazne obmedzenom množstve. Prémiové čierne OnePlus 3T s vygravírovaným logom colette získa iba 250 zákazníkov. Tí najrýchlejší k nemu dokonca dostanú slúchadlá Bullets grátis. Cena sa oproti klasickej verzii vôbec nezmenila, čiže záujemcovia zaplatia stále veľmi výhodných 479 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
8%
Chcem to
15%
Mám to
15%
Nepáči sa mi to
23%
Neznášam to
31%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.