Spoločnosť OnePlus je známa výrobov smartfónov, ktoré sú vďaka svojej výbave a spracovaniu prezývané aj ako „zabijaci vlajkových lodí“. Túto prezývku si doterajšie modely skutočne zaslúžili, pretože svojím výkonom odrovnajú nejedného konkurenta. Po fantastickom modeli OnePlus 3 sa v minulom roku výrobca rozhodol predstaviť vylepšenú verziu, ktorá je dostupná aj v novej, matnej čiernej farbe.

Po úspešnom modeli OnePlus 3 sa spoločnosť rozhodla na jeseň minulého roka predstaviť vylepšenú verziu s procesorom Snapdragon 821. Drvivá väčšina výbavy však ostala zachovaná. V novom OnePlus 3T tak nájdeme rovnaký 5,5″ displej a procesoru pri výpočtoch vypomáha operačná pamäť RAM o veľkosti až 6 GB. K dispozícií je tiež interné úložisko UFS 2.0 s veľkosťou 64/128 GB. V novom modeli 3T sa mierne zvýšila aj kapacita batérie, a to na 3400 mAh.

zdroj fotografie: Pconline

Kúpiť OnePlus 3T za 383 €

Práve najvyššiu verziu so 6 GB operačnou pamäťou RAM a 128 GB vnútorným úložiskom sa výrobca rozhodol predstaviť aj v špeciálnom prevedení. Verzia Midnight Black dostala jedinečné farebné prevedenie v podobe čiernej matnej farby, vďaka ktorej vyzerá OnePlus 3T ako ešte drsnejší zabijak vlajkových lodí. Táto exkluzívna novinka sa čoskoro dostane do predaja za cenu 479 €.

zdroj fotografie: Pconline

Nenechaj si ujsť
Jeden z najlepších smartfónov minulého roka teraz stojí menej ako kedykoľvek predtým!

Pokiaľ si sa pred pár dňami nedostal v Paríži k ďalšej špeciálnej edícií OnePlus 3T Collete, teraz máš ideálnu príležitosť zaobstarať si verziu Midnight Black. Predaj novej verzie smartfónu na oficiálnom webe odštartuje už 28. marca o 1:00 ráno nášho času. Dovtedy si však môžeš vychutnať pohľad na oku lahodiace fotografie tejto nádhernej verzie v čiernom matnom prevedení.

zdroj fotografie: Pconline

zdroj fotografie: Pconline

zdroj fotografií: Pconline


zdroj fotografií: Pconline

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP