banner-oneplus-3
Už dlhšiu dobu sa internetom tiahnu špekulácie o novej vlajkovej lodi od mladého OnePlus, ktorá by mala byť predstavená ešte tento rok. Nové správy o údajnom OnePlus 3T neutíchajú ani počas obrovského ošiaľu z revolučných noviniek od Xiaomi.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Názov nadchádzajúcej vlajkovej lodi od čínskeho OnePlus má znieť OnePlus 3T. Informoval o tom najznámejší „leakster“ Evan Blass na svojom Twitter profile. Okrem názvu však prišiel s ďalšou zaujímavou informáciou – odhadovanou cenou. Podľa neho má nový OnePlus 3T stáť o 80 dolárov viac ako súčasná vlajková loď spoločnosti, ktorá sa predáva za 400 $ / 400 €. Finálna cena OnePlus 3T sa teda môže pohybovať na úrovni 480 $ pre Ameriku. V Európe bude cena novinky pravdepodobne rovnaká, no doláre sa premietnu na eurá.

OnePlus 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Čo sa hardvérových špecifikácií, o tých nám Evan, bohužiaľ, nepovedal nič. Hovorí sa však o použití aktualizovanej verzie populárneho Snapdragon 820 procesora, ktorá sa postupne dostáva do čoraz väčšieho počtu vlajkových lodí. Snapdragonu 821 by opäť mohla sekundovať 6 GB RAM pamäť, pričom vnútorná pamäť má dostať dvojnásobný upgrade. 128 GB by iste potešilo nejedného náročnejšieho používateľa. Keďže spoločnosť potvrdila, že sa svojho najnovšieho Optic AMOLED displeja nevzdá, očakávať ho môžeme aj v prípade OnePlus 3T. Tentokrát by ale mohol dostať jemnejšie QuadHD rozlíšenie. Uvidíme, čím nás nakoniec OnePlus prekvapí.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
40%
Chcem to
40%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
20%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]