banner-oneplus-3
Nedostatok AMOLED displejov pre OnePlus 3 spôsobil dlhú čakaciu dobu objednávok a už pred týždňom sa začali šíriť správy o chystanom OnePlus 3S. Analytik Pan Jiutang odporúča počkať si na nový top model.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Čerstvé správy potvrdzujú existenciu nového OnePlus 3S, ktorý nedávno dostal certifikáciu pod označením A3010. Malá zmena v číslovaní by mohla znamenať, že novinka sa od svojho staršieho brata s označením A3000 nebude príliš líšiť.

a3010-certifikacia

Očakáva sa, že tento nový „flagship killer“ by mohol byť vybavený LCD displejom, ktorý je dostupnejší a nebude spôsobovať oneskorenie dodávok. Taktiež sa šepká, že by mal byť v 3S-ku osadený nový procesor Snapdragon 821. Ak by tieto správy boli pravdivé, je takmer isté, že po vydaní nového OnePlus A3010 (3S) bude výroba modelu OnePlus 3 postupne ukončená.

oneplus-3-recenzie-fotografie (21)

Optic Amoled displej v OnePlus 3

Aktualizované: Carl Pei, CEO spoločnosti OnePlus, prehlásil, že pri Optic AMOLED displejoch v predvídateľnej budúcnosti zostanú aj naďalej. Zakladateľ progresívneho čínskeho startupu tiež spomenul, že inžinieri už pracujú na vylepšení Optic AMOLED displejov.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
24%
Páči sa mi to
53%
Chcem to
18%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
6%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]