banner-oneplus-3Nepredvídateľná. Presne toto označenie nadobudla spoločnosť OnePlus v posledných týždňoch. Nielen predstavením OnePlus 3T, ale aj dnešnými správami si sympatie používateľov určite nezíska na svoju stranu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V čom tkvie problém tentoraz? Ak ste plánovali kúpu OnePlus 3, určite ste si všimli trochu dlhšiu nedostupnosť v oficiálnom e-shope, ktorá mala byť čoskoro zažehnaná a skladové zásoby sa mali bez problémov doplniť. No situácia má nakoniec to najhoršie možné riešenie – oficiálne zrušenie predaja. Dnes nám OnePlus oznámil oficiálne zrušenie predaja na niektorých trhoch vrátane Európy. Predávať sa nebude dokonca ani v USA.

OnePlus 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

oneplus-3t-oficialne

V prípade kúpy nového high-end smartfónu od tejto spoločnosti si teda budete musieť priplatiť 40 € za najnovší model 3T. Toto zbabelé riešenie vyvoláva v očiach používateľov veľmi nepríjemné pocity a mladá spoločnosť si musí na svoje konanie dávať veľký pozor. Žiaľ, situáciu už nezmeníme, no toto konanie nás jednoznačne sklamalo.

TIP: OnePlus 3T oficiálne

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
6%
Páči sa mi to
6%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
71%
Neznášam to
18%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]