banner-oneplus2
„Zabijak vlajkových lodí“ roku 2016, OnePlus 3, je ešte stále viac ako týždeň od oficiálneho predstavenia. To sa má konať 14. júna prostredníctvom virtuálnej reality. O najnovšom zariadení spoločnosti OnePlus už máme poskladanú (takmer) celú skladačku. Predstavených má byť viacero verzií, z ktorých tá najvyššia teraz prešla benchmarkom Geekbench.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pre pripomenutie, najvýkonnejšia verzia bude obsahovať procesor Snapdragon 820 spolu so 6 GB RAM. Viaceré z verzií už v nedávnej minulosti prešli cez benchmark Geekbench a tá najvyššia nie je žiadnou výnimkou. Najvýkonnejší mobilný procesor na svete jej v najnovšom teste zabezpečil jedno-jadrové skóre, ktoré sa vyšplhalo až na úroveň 2394 bodov. Naopak, test všetkých jadier dohromady priniesol pre OnePlus 3 skóre 5635 bodov, čo je naozaj vynikajúci výsledok. Predošlé testy iných verzií zariadenia dosiahli skóre 2277 a 2400 bodov pri vyťažení jedného jadra a pri vyťažení všetkých jadier procesora získali 5157 a 5516 bodov. Predošlý test verzie so 6 GB RAM a procesorom Snapdragon 820, ktorý prebehol ešte minulý mesiac, zabezpečil smartfónu omnoho nižšie skóre. Vzhľadom na túto skutočnosť je pravdepodobné, že systém v zariadení prešiel nemalou optimalizáciou.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oneplus-3-geekbench
Najnovší smartfón od čínskej spoločnosti OnePlus má ďalej prísť s 5,5-palcovým FullHD displejom zabaleným v kovovej unibody konštrukcii. Akumulátor s kapacitou 3000 mAh sa postará o priemernú až ľahko nadpriemernú výdrž. Vnútorné úložisko bude mať veľkosť 32 GB / 64 GB a možno sa dočkáme aj 128 GB verzie. Známe špecifikácie uzatvárajú fotoaparáty. Zadný bude dosahovať rozlíšenie 16 MPx a predný 8 MPx. Uvidíme, či sa naozaj naplní prezývka zariadení od tejto spoločnosti a či OnePlus 3 dokáže zvalcovať svoju konkurenciu.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom