banner-oneplus-x
Model OnePlus 3 je momentálne najdiskutovanejším čínskym smartfónom na internete. Vzhľadom na blížiaci sa dátum oficiálneho predstavenia a úspech predchádzajúcich generácií vlajkových lodí od spoločnosti OnePlus,  je táto skutočnosť pochopiteľná. OnePlus 3 sa nám tentoraz objavil aj v benchmarku GFXBench a tak sme sa opäť dočkali potvrdenia niektorých špecifikácií.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Podľa údajov z GFXBench aplikácie, OnePlus 3 príde s 5,5-palcovým FullHD displejom, 4-jadrovým procesorom Snapdragon 820 taktovaným na frekvenciu 2.1 GHz a grafickým čipom Adreno 530. Model zariadenia, ktorý sa objavil v teste, tiež obsahoval 6 GB RAM, 64 GB vnútorné úložisko a dvojicu fotoaparátov so 16 MPx, respektíve s 8 MPx rozlíšením. Smartfón ponúkne aj podporu NFC, no zrejme bude obsahovať len slot pre jedinú SIM kartu. Čo by bolo prekvapením, keďže predchádzajúce generácia v podobe OnePlus 2, obsahovala podporu dual SIM. Podľa najnovších špekulácií bude dostupných až 6 verzií OnePlus 3, pričom 3 varianty budú v edícii so 4 GB RAM a ďalšie 3 dostanú k dispozícii až 6 GB RAM. Jednotlivé varianty sa následne majú odlišovať veľkosťou vnútorného úložiska a to vo verziách s 32, 64, alebo 128 GB ROM.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oneplus-3-gfx-bench
To však nie sú jediné správy ohľadne nového smartfónu. Na jednej z indických stránok sa objavil zoznam dostupných ochranných puzdier pre model OnePlus 3. V prípade zariadení OnePlus sme na široký výber doplnkov zvyknutí a výnimkou tak zrejme nebude ani nový model. Na spomínanej stránke sa objavil zoznam piatich krytov zariadenia, ide o prevedenia v štýle bambus, karbón, pieskovec, čierna marhuľa a ružové drevo. Takže pre užívateľov, ktorým sa nebude páčiť kovový kryt zariadenia, má spoločnosť OnePlus pripravené zaujímavé alternatívy. Predaj zariadenia v domovskej Číne je naplánovaný na 16. júna, medzinárodná dostupnosť OnePlus 3 zatiaľ známa nie je.

oneplus-3-cases-zauba-listing

Zdroj: Gizmochina.com, Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom