banner-oneplus-3
Príbeh spoločnosti OnePlus je jeden z najzaujímavejších medzi svetovými spoločnosťami a za týmto tvrdením si aj stojíme. Túto čínsku spoločnosť musíme považovať za jedeného z najväčších hráčov na poli svetových gigantov a určite sa nestratí ani v globálnom merítku. Určite si pamätáte, že prvý smartfón, OnePlus One, bolo naozaj ťažké získať a pozvánkový systém dostal spoločnosť do väčšieho povedomia nadšencov. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Krutou daňou však boli nestále predaje a rozhorčenosť fanúšikov, ktorí očakávali nával pozvánok, no bez úspechu. Bohužiaľ, tento scenár pokračoval aj pri druhej generácii, pre ktorú sa našťastie tento rok zrušila nutnosť pozvánok a platí to aj pre zvyšné smartfóny spoločnosti. Pri predstavovaní nového OnePlus 3 sme si poriadne vydýchli, a to z dôvodu, že jeho nástupom je „slávny“ pozvánkový systém nadobro preč.

ONEPLUS 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oneplus-3-hands-on-fotografie(2)

[tip color=“white“]TIP: OnePlus 3 oficiálne predstavený cez VR, máme tu nového kráľa smartfónového trhu? [/tip]

Znamená to teda, že novinku si bez problémov zakúpite v oficiálnom e-shope OnePlus.net aj s doručením na Slovensko bez dodatočných poplatkov. Zmysel pre humor slovenským obchodníkom určite nechýba a rozhodli sa zaradiť OnePlus 3 do svojej ponuky. Tým odvážnym sa stal jeden e-shop, ktorý ponúka vlajkovú loď za ohromných 486 €, čo je viac ako 80-eurový nárast oproti vyššie spomínanému oficiálnemu obchodu. Pýtame sa. Kto sa stane prvým obetným baránkom týchto zaujímavých a hlavne dosť diskutabilných krokov slovenských obchodníkov? Musíme ešte dodať, že sa jedná o oficiálnu európsku verziu.

oneplus-3-hands-on-fotografie(6)

V krátkosti si zhrnieme, čo všetko OnePlus 3 ponúka. Výrobca vsadil na nový, tenký dizajn, z ktorého vyčnieva objektív fotoaparátu. Telo dosahuje naozaj nízku hrúbku a do ruky má padnúť ako uliate. Predná strana dostala menší „tuning“, no niečo si ponechala z predchádzajúcej generácie. Nájdeme tu teda 5,5-palcovú uhlopriečku, FullHD rozlíšenie a elegantné 2.5D zahnutie, pričom na spodnej strane je aj ultra rýchly skener odtlačkov prstov. Pod kapotou pracuje Snapdragon 820, ktorý dopĺňa 6 GB RAM a nerozšíriteľné 64 GB interné úložisko. Výbavu napája 3000 mAh batéria s rýchlonabíjacou technológiou Dash Charge, ktorá dobije smartfón na 60 % kapacity len za 30 minút.

OnePlus 3 na Slovensku

oneplus-3-hands-on-fotografie(1)
Spomínaný objektív fotoaparátu má rozlíšenie 16 MPx a jedná sa o snímač Sony IMX298, ktorá integruje aj optickú stabilizáciu obrazu. Predný selfie snímač disponuje 8 MPx rozlíšením a elektronickou stabilizáciou obrazu. Po stránke softvéru sa rozhodla spoločnosť pre najnovší Android 6.0.1 Marshmallow spolu s nadstavbou OxygenOS 3.1. „Špecialitkou“ na záver je tlačidlo Alert Slider s možnosťou prepínania režimov notifikácií. Samozrejmosťou je aj DualSIM a plnohodnotné 4G. Pre podrobnejšie špecifikácie určite nahliadnite do nášho katalógu.

[tip color=“white“]TIP: Porovnanie: OnePlus 3 vs Xiaomi Mi5 vs ZUK Z2 Pro [/tip]

oneplus-3-hands-on-fotografie(7)

oneplus-3-hands-on-fotografie(6)

Zdroj: Heureka

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom