banner-oneplus-3
Ambiciózna čínska spoločnosť OnePlus len pár dní dozadu začala uvoľňovať systémovú aktualizáciu, ktorá má za úlohu vylepšiť už tak vynikajúce vlastnosti zabijaka vlajkových lodí číslo 3. Nanešťastie, tento update stále neprináša najnovšiu verziu operačného systému Android. Napriek tomu však aktualizácia poteší viacerými novinkami.

Ako už z nadpisu vyplýva, aktualizácia nesie označenie 3.2.8, pričom jej najväčšou výhodou je pridanie podpory nahrávania FullHD videa pri 60 fps. Okrem iného update poteší aj majiteľov z Indie, ktorí majú po novom zjednodušenú možnosť uskutočniť pohotovostný hovor v prípade núdze. Na jeho vyvolanie bude potrebné 3-krát po sebe stlačiť vypínacie tlačidlo, čo by mohlo ušetriť drahocenné sekundy pri nepriaznivých životných udalostiach. Nová aktualizácia rovnako optimalizuje aplikáciu Snapchat, ktorá donedávna majiteľov tohto zariadenia trápila nežiadúcimi zásekmi pri skrolovaní či nefunkčnosťou videohovorov.

OnePlus 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

oneplus-3-hands-on-fotky (5)

Čerešničkou na torte je celková optimalizácia systému, ktorý by mal byť teraz rýchlejší ako kedykoľvek predtým. Najnovšia verzia systému OxygenOS sa šíri už tradične pomocou OTA, avšak treba mať na pamäti, že tieto systémové aktualizácie sú distribuované vo vlnách. Tento fakt môže mať za následok mierne omeškanie, ktoré je však úplne normálne a ak k vám update ešte nedorazil, tak stačí počkať zopár hodín. Ak ste z najnovšej aktualizácie sklamaní a túžite po sladkom Nougate, tak vedzte, že spoločnosť OnePlus usilovne pracuje aj na tejto dlho očakávanej verzii operačného systému Android, pričom by sme sa jej mali dočkať ešte do konca tohto roka.

TIP: OnePlus 3 obdrží Android 7.0 Nougat ešte tento rok, beta verzia bude uvoľnená do konca mesiaca

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP