banner-oneplus-3Okolo spoločnosti OnePlus je v poslednej dobe rušno. Ambiciózny výrobca chystá vylepšenú verziu vlajkovej lode, ktorá by mala niesť označenie OnePlus 3T. Správy o tomto záhadnom zariadení však nepotešili majiteľov klasickej verzie, nakoľko sa domnievali, že novinka spôsobí spomalenie aktualizácií systému na staršom zariadení. Dnešná správa však odhaľuje, že tomu tak rozhodne nebude.

Samotná spoločnosť totižto dnes potvrdila, že prví beta testeri, ktorý vlastnia OnePlus 3, obdržia aktualizáciu na najnovší Android ešte tento mesiac. Aktualizácia sa pritom postupne rozšíri a koncom decembra by si ju mohli nainštalovať všetci majitelia. Aby toho nebolo málo, tešiť sa môžu aj vlastníci OnePlus 2, ktorému bol taktiež prisľúbený update na Android Nougat. Bližší dátum však v tomto prípade špecifikovaný nebol.

OnePlus 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

android-7-0-nougat-right-off-the-ba

Vývojári majú plné ruky práce, nakoľko usilovne pracujú aj na zlúčení dvoch používateľských nadstavieb HydrogenOS a OxygenOS. Ich spojenie by malo priniesť práve rýchlejšie aktualizácie a nové funkcie. Výrobca neuviedol presnú verziu systému, na ktorý budú novinky aktualizované, no očakáva sa tá novšia, čiže Android 7.1. Samozrejme, budeme vás informovať ihneď, ako sa nová verzia systému dostane medzi prvých šťastlivcov.

TIP: OnePlus 3T sa dočká výrazných vylepšení v týchto piatich aspektoch

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP