OnePlus 2 bude tento rok opäť patriť medzi špičku na svete. Svedčia o tom aj očakávania verejnosti pred oficiálnym predstavením, do ktorého nám ostáva necelý mesiac. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Verejnosť už pozná takmer kompletné špecifikácie a ostávajú nám už iba malé detaily. S novými informáciami prišiel výkonný riaditeľ spoločnosti, Pete Lau, ktorý potvrdil, že novinka ponúkne celokovovú konštrukciu s duálnym fotoaparátom na zadnej strane. Dizajn bude podobný aký má novinka spoločnosti LeTV, LeTV One, na ktorý sme vám priniesli podrobnú recenziu. Ďalším zaujímavým faktom je prítomnosť snímača odtlačkov prstov, ktorý by mal byť umiestnený do domovského tlačidla, no táto informácia nebola oficiálne potvrdená. Podobne, ako prvá generácia, aj OnePlus 2 ponúkne dve farebné varianty, šedú a bielu.

OnePlus 2

OnePlus Two môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Z doterajších informácií vieme, že OnePlus 2 bude v sebe skrývať vylepšený procesor Snapdragon 810, 3 alebo 4 GB RAM a nové USB Type-C. Po konfliktoch so spoločnosťou Cyanogen, nová generácia staví na vlastné softvérové riešenie v podobe nadstavby Oxygen OS založenej na Androide 5.1. Pri pohľade na túto výbavu sa poteší nejeden fanúšik najnovších technologických vychytávok. Oficiálne predstavenie sa bude konať 27. júla aj cez virtuálnu realitu.

Zdroj: Gizchina.com, Gizchina.com 2

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP