OnePlus 2 na nových obrázkoch

Od oficiálneho predstavenia novej vlajkovej lode OnePlus 2 nás delí už iba necelý mesiac. Postupne sa odkrývajú nové informácie a obrázky. Posledné naznačujú významné zmeny v oblasti dizajnu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najnovšie obrázky, ktoré máme k dispozícii ukazujú, ako by mohla vyzerať predná a zadná strana novinky. Po konštrukčnej stránke by sme sa mali zase posunúť o level vyššie, nakoľko novinka od OnePlus ponúkne kovovú konštrukciu. Opäť by sme mali mať k dispozícii 2 farebné prevedenia, bielu a šedú, no na obrázku sa nachádza aj variant s dreveným zadným krytom. Veľkosť displeja sa bude mala pohybovať v rozmedzí 5,5 až 5,7 palcov. Cenová politika by mala byť opäť priaznivá a 64 GB verzia by mala stáť okolo 360 €. Verzia so 16 GB interným úložiskom by mala stáť 315 €.


OnePlus 2
Z doterajších informácií vieme, že nový “zabijak vlajkových lodí“ ponúkne vylepšený procesor Snapdragon 810 a nové USB Type-C. Predstavenie sa bude konať 27. júla a nepochybne to bude veľkolepá udalosť aj vďaka možnosti sledovania cez virtuálnu realitu.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]