OnePlus 2 ako nový “zabijak vlajkových lodí ‚ minimálne pre tento rok sa dočká svojho oficiálneho predstavenia už o niekoľko hodín. Táto výnimočná udalosť otriasa celým technologickým svetom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Takmer každý top model jednotlivých výrobcov sa dočká uniknutia informácií ešte pred oficiálnym predstavením. Výnimku netvorí ani OnePlus 2, ktorého dizajn sa dostal k verejnosti a posledné obrázky sa veľmi podobajú tým, ktoré unikli z certifikačného úradu TENAA. Najnovšie snímky pravdepodobne prezrádzajú konečný dizajn, ktorý bude opäť výnimočný v každom smere. Obrázok prezrádza, že novinka ponúkne po novom domovské tlačidlo, v ktorom je zabudovaný snímač odtlačkov. Oproti prvej generácii nastali významné zmeny, ktoré dopomôžu k lepšiemu celkovému dojmu z novinky.

oneplus-2-2oneplus-2-3
Na zadnej strane vidíme opäť materiál, ktorý pripomína semiš a nový dizajn fotoaparátu. Takže vzhľad novinky by sme mali a poďme si zhrnúť, čo ponúkne OnePlus 2 po hardvérovej stránke. Hnacím motorom bude vylepšený Snapdragon 810, ktorému bude sekundovať 4 GB RAM. Zbytok výbavy zahŕňa 13 MPx fotoaparát s laserovým zaostrovaním, 3300 mAh batériu, USB Type-C, 5,5-palcový 2K displej a hliníkovú konštrukciu. Predstavenie prebehne už o pár hodín, presnejšie zajtra o 4:00 ráno. My v redakcii sme už naplno pripravení a prinesieme vám kompletnú dokumentáciu z predstavenia.

oneplus-2-4

Zdroj: 9to5google.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP