Kúpte si nový OnePlus 2 bez pozvánky za skvelú cenu

Nie je všetko zlato, čo sa blyští a ani nový OnePlus 2 nie je dokonalý. Konkrétne, dostať sa k nemu oficiálnou cestou nie je práve najjednoduchšie, keďže na to, aby ste si ho mohli kúpiť, musíte mať pozvánku. Našťastie tento problém riešia čínske e-shopy. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ a Instagrame!

Pozvánkový systém spoločnosti OnePlus je vám už určite známy a pravdepodobne ho nemáte radi. Nový OnePlus 2 sa však dá získať aj inak, ako čakať dlhú dobu na pozvánku – kúpou z čínskeho e-shopu. E-shop Gearbest.com ponúka OnePlus 2 za cenu 366 € za 16 GB verziu, čo je síce o niečo viac, ako je oficiálna cena, no doma ho môžete mať oveľa skôr. Avšak, čínske e-shopy ponúkajú čínsku verziu OnePlus 2, ktorá prichádza s čínskym HydrogenOS, nie medzinárodným OxygenOS. To by problém nebol, keďže systém si jednoduche flashnete. Druhým, možno pre niekoho väčším problémom, je podpora len niektorých 4G LTE pásiem, konkrétne B1, B3 a B7.

oneplus2-nahlad
Špecifikácie OnePlus 2 už určite poznáte, no pre tých, ktorí by na niečo zabudli, si ich pripomenieme. Smartfón disponuje 5,5″ displejom s FullHD rozlíšením, osemjadrovým Snapdragon 810 procesorom s taktom 1,8 GHz, 3 / 4 GB RAM, 16 / 64 GB vnútornou pamäťou, kvalitným 13 MPx fotoaparátom, prednou 5 MPx kamerou, 3300 mAh batériou, Androidom 5.1 a novým USB Type-C konektorom.

16 GB verziu OnePlus 2 s 3 GB RAM si môžete zakúpiť za cenu 366 €, zatiaľ čo 64 GB verzia so 4 GB RAM vás vyjde na 440 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.