OnePlus 2 čoskoro oficiálne dostupný aj bez pozvánky, no má to jeden háčik

Teraz čítate
OnePlus 2 čoskoro oficiálne dostupný aj bez pozvánky, no má to jeden háčik

banner-oneplus2
Spoločnosť OnePlus zožala opäť veľký úspech so svojím novým modelom OnePlus 2. Úžasný dojem však kazí opäť pozvánkový systém, ktorý robí zo zariadenia nedostupný materiál. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Samozrejme, existujú aj iné možnosti, ako napríklad kúpiť si čínsku verziu, no ak viac preferujete európsku verziu, bohužiaľ musíte čakať na pozvánku. Spoločnosť už eviduje cez 5 miliónov zaregistrovaných záujemcov a uvedomuje si vážnosť situácie. K tejto problematike sa vyjadril aj sám výkonný riaditeľ OnePlus, Carl Pei. Ten uviedol, že spoločnosť plánuje na prelome mesiacov septembra a októbra otvoriť oficiálny obchod na jednu hodinu a vy si tak budete môcť kúpiť OnePlus 2 bez pozvánky.

OnePlus 2
Podrobnejší čas a presný dátum zatiaľ nebol zverejnený. Samozrejme, keď sa dozvieme nové detaily, budeme vás informovať. Dovtedy si spríjemnite čakanie prečítaním našej podrobnej recenzie, ktorú nájdete na našom webe.

Zdroj: Androidauthority.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.