Len dva dni pred premiérou posledných epizód populárneho seriálu Money Heist Netflix prichádza so skvelou správou. Španielsky fenomén sa dočká nepriameho seriálového nasledovníka, v ktorom hlavú rolu nestvárni nikto iný, ako milovaný Berlín.

Ako informuje Coming Soon, Netflix potvrdzuje, čo tvorcovia La Casa de Papel avizovali už dávnejšie – seriál síce skončí, jeho svet s vybranými postavami však bude žiť aj ďalej v rámci takzvaného spin-offu. Prvý takýto projekt bol práve predstavený.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Miláčik publika pokračuje

Zameria sa čisto na postavu Berlína, v podaní herca Pedra Alonsa. Ponesie veľavravný názov „Berlín“ a v rámci Netflixu by mal štartovať už počas roka 2023. O dejovom zasadení sa momentálne nevie prakticky nič, isté je, že sa (z pochopiteľných dôvodov) bude odohrávať pred udalosťami pôvodného Money Heist.

Postava Berlína patrí k divácky najpopulárnejším členom zlodejskej partie, hoci tvorcovia spočiatku váhali, či ho do seriálu vôbec zaradiť. Sociopat a manipulátor, ktorý je zároveň starším bratom Profesora, sa do Money Heist nakoniec dostal a vďaka chladnej hlave, vodcovským schopnostiam aj bezprostrednej povahe sa okamžite stal miláčikom publika.

Prečítaj si aj
Netflix ho kúpil za 2 doláre, kľúčové postavy v ňom ani nemali hrať. Geniálny Money Heist končí – tieto veci o ňom nevieš

Diváci si ho napokon obľúbili až do takej miery, že napriek svojmu osudu v 2. sérii Money Heist sa Berlín objavil aj v ďalších sériách prostredníctvom spomienkových pasáží. Najbližšie ho uvidíme aj vo finálnych epizódach piatej série, kde sa dozvieme viac o jeho synovi a predovšetkým o únikovom pláne, ktorý s Profesorom pripravil.

Netflix

Bude aj kórejská verzia

Okrem čerstvo oznámeného spin-offu Netflix aktuálne pracuje aj na juhokórejskom remaeku seriálu. Variety informuje, že pripravovaný projekt bude mať iný kultúrny aj dejový nádych, zároveň poznáme aj niektoré z hlavných postáv.

Berlína napríklad v kórejskej verzii Money Heist stvárni Park Hae-Soo, známy predovšetkým z megahitu Squid Game. Herec tu zastal postavu Sang-Woo – skrachovaného a nepredvídateľného finančného žraloka, ktorý sa napokon dostal až do finále krvavých hier. Seriál bude na Netflixe štartovať v priebehu budúceho roka.FICIÁLNE: Seriál Money Heist bude pokračovať aj s jednou z najslávnejších postáv

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú