Minulý týždeň sme niekoľkokrát písali o nových vlajkových lodiach od výrobcu Elephone, ktoré by mali prísť s 2K displejom. Dozvedeli sme aj niektoré ich špecifikácie, no fotografií týchto prichádzajúcich smartfónov nebolo veľa. A práve teraz tu máme exkluzívne fotografie. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Len nedávno predstavený Elephone P7000 dostane dvoch nástupcov už v máji a júni. V súčasnosti nepoznáme úplné názvy nových vlajkových lodí, keďže Elephone ich nazýva ako A a B verzia. Čerstvo uniknuté oficiálne rendre nám ukazujú dvojicu nových vlajkových lodí od Elephone v plnej kráse. Zlatý model je verzia A, strieborný zasa verzia B. Fotografie potvrdzujú prítomnosť snímača odtlačkov prstov na zadnej strane, duálny LED blesk a veľmi úzke rámiky po stranách displeja. Na oboch modeloch si tiež môžeme všimnúť kapacitné tlačidlo Domov.

Čo sa týka špecifikácií týchto smartfónov, vieme, že oba modely prídu s displejom s 2K rozlíšením (2650 x 1440 pixelov), pričom verzia A bude poháňaná Intel Atom procesorom a bude disponovať dual-bootom medzi Windowsom 10 a Android 5.0 Lollipop. Verzia B by mala prísť s výkonným MediaTek MT6795 procesorom a Androidom 5.0. Obe vlajkové lode by tiež mali dostať až 4 GB RAM pamäte, 5.5″ displej a 20 MPx fotoaparát.

Nové vlajkové lode by mali svetlo sveta uzrieť už v máji a júni. Ceny zatiaľ nie sú známe.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú