Celý technologický svet už čaká na príchod výročného iPhonu X. Už vieme, že cena je u nás stanovená na poriadne mastných 1200 €, no a teraz je jasné, že cenová výhra nebude ani základné príslušenstvo k tomuto smartfónu. V oficiálnom obchode Apple sa totiž objavilo poriadne drahé ochranné puzdro.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Postačí luxusný vzhľad či úložný priestor?

iPhone X si majitelia určite budú chcieť poriadne strážiť, no a jednou z možností je aj použitie príslušenstva v podobe krytu. Apple na to myslí, a tak na svojich stránkach umiestnil do ponuky kožené púzdro s označením Folio. To prípadného záujemcu vyjde na 99 dolárov, pričom za podobnú cenu v eurách by sa malo predávať aj u nás.

Všetky detaily o krytoch nájdeš v galérii

V porovnaní s koženými krytmi pre iPhone 7 Plus či iPhone 8 Plus tak ide o dvojnásobne drahší kúsok. Čo všetko ponúka teda nájdeš po rozkliknutí galérie.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
10%
Nepáči sa mi to
30%
Neznášam to
60%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]