Oficiálne: Nový phablet od Xiaomi príde pod názvom Xiaomi Max, bude to najväčší Xiaomi smartfón doteraz

banner-minote-pro
Xiaomi len pár dní dozadu zverejnilo anketu, v ktorej široká verejnosť z celého sveta mohla hlasovať o názov nového, prichádzajúceho phabletu tohto čínskeho giganta. Anketa je u konca a my poznáme oficiálne výsledky. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi Max – takto bude znieť názov najnovšieho phabletu, na ktorom výrobca už pracuje. Hoci spočiatku viedol názov Xiaomi Big, ktorému by sa pravdepodobne veľa skalných fanúšikov nepotešilo, ku koncu ho Xiaomi Max predbehol a skončil s viac ako 116 000 hlasov. Zatiaľ nie je známe, či Xiaomi Max nahradí radu smartfónov Xiaomi Mi Note alebo výrobca týmto modelom vytvorí úplne nové portfólio high-end zariadení s veľkými displejmi.

Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Xiaomi-max-oficialny-nazov
Xiaomi Max bude teda určený milovníkom veľkých displejov a pridá sa tak do skupiny „lopát“, ako by povedali niektorí naši fanúšikovia. O tom svedčí aj informácia, podľa ktorej príde novinka s až 6,4″ displejom. Dohady ďalej vravia o celokovovej konštrukcii a procesore Snapdragon 820, ktorý tento rok v nadchádzajúcich vlajkových lodiach ešte určite uvidíme. Povráva sa aj o snímači odtlačkov prstov, ktorého umiestnenie zatiaľ známe nie je.

Mnohé zdroje sa nazdávajú, že Xiaomi Max bude predstavený už čoskoro, no ani približný časový horizont si netrúfajú tipnúť. Časom sa na povrch nejaké nové informácie o Xiaomi Max určite vynoria a my vás samozrejme budeme informovať.

Zdroj: Mydrivers.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]