banner-pro-6Ihneď po predstavení sa Xiaomi Mi MIX stal trhákom spoločnosti. To dokazujú aj čísla, keď sa pri posledom predaji vytratila novinka zo skladu už za neuveriteľných 10 sekúnd, no z časti je to aj kvôli obmedzenému počtu kusov. Teraz však nič na náhodu nenecháva ani Meizu, ktoré zrejme pracuje na svojom vlastnom smartfóne s displejom bez rámikov.

Xiaomi predstavilo tento smarfón nečakane a jedná sa o výkonné zariadenie, s nádherným dizajnom, za čo si ho spoločnosť aj patrične ocenila. Dalo sa čakať, že ostatní výrobcovia nebudú dlho otálať a začnú pracovať na svojich novinkách s podobným dizajnom. Podľa najnovších správ a renderov na stránke Weibo je práve Meizu ďalšou spoločnosťou, ktorá by takéto zariadenie mohla čoskoro predstaviť. Nový model od Meizu by mal mať, samozrejme, vysoký pomer displeja k telu smartfónu. Dokonca by mal byť ešte väčší ako pri Xiaomi Mi MIX, pretože Meizu neponúkne pri novinke dolný rámik.

meizu-bezramikovy-koncept-nahlad

V dolnej časti displeja by mal byť umiestnený vstavaný skener odtlačkov prstov, ktorý pravdepodobne dodá Qualcomm. Ako pri Mi MIX, tak aj pri novom Meizu bude tento snímač z konštrukčných dôvodov ultrazvukový. Podľa nových správ sa hovorí o predstavení priamo na Štedrý deň, 24. decembra, ktorý tento rok pripadne na sobotu, a preto by sme túto informáciu mali brať mierne s nadhľadom. Aj samotné Meizu oznámilo: „Niečo neočakávané prichádza“.

meizu-koncept-2

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP