banner-galaxy-a3-a5Pravdepodobne neprejde deň bez toho, aby sa na verejnosť nedostal nejaký obrázok pripravovanej vlajkovej lodi Samsungu. Gigant však vydal na všetky informácie prísne embargo, a tak či už dodávatelia komponentov, alebo iní spolupracovníci musia strážiť toto veľké tajomstvo.

Našťastie pre nás začali kolovať nové fotografie od výrobcu ochranných krytov, spoločnosti Olixar. Nové snímky vraj zobrazujú finálny dizajn modelu S8 edge, ktorý prešiel veľmi výraznou zmenou oproti minuloročnej generácii. Najväčšou inováciou je odobratie hardvérového domovského tlačidla. Dizajnérom to umožnilo vybrať sa úplne novým smerom, ktorý je minimálne podľa týchto fotografií správny ťah. Smartfón celkovo pôsobí minimalistickým a exkluzívnym dojmom. Je to teda niečo nevšedné a ladné krivky strieda samozrejme zahnutý edge-to-edge displej.

Samsung Galaxy S7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Galaxy-S8-edge-case-renders (1)
zdroj fotografie: PhoneArena

TIP: Ďalšie rendery Samsungu Galaxy S8 potvrdzujú zahnutý displej aj vstavaný snímač odtlačkov prstov!

Podľa týchto fotografií sa dá tiež usúdiť, že Samsung zoštíhlil vrchnú a spodnú časť prednej strany, čo nemalou mierou prispeje k zníženiu celkových rozmerov. Ani zadná strana nebola ochudobnená o inovácie. Výrazné zmeny tak postretli umiestnenie merača srdcového tepu a prisvetľovacej LED diódy, ktoré sa dostali priamo nad objektív hlavného fotoaparátu. I keď stále nemôžeme s určitosťou potvrdiť, presne aký dizajn S8-čka prinesie, jedno ja na milión percent isté, v porovnaní s minulou generáciou ich bude určite neúrekom a Samsung tak dá fanúšikom skutočne pádny dôvod na to, aby veľmi rýchlo zabudli na nepodarený phablet Note 7.

Galaxy-S8-edge-case-renders
zdroj fotografie: PhoneArena 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom