Obrovský výpredaj Xiaomi produktov na Gearbest.com

banner-xiaomi-mi4c
Spoločnosť Xiaomi preslávili najmä ich skvelé smartfóny za ešte lepšie ceny, no tento najväčší čínsky výrobca má vo svojom portfóliu aj výborné príslušenstvo. To teraz spolu so smartfónmi môžete kúpiť ešte výhodnejšie. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

E-shop Gearbest.com spustil obrovský výpredaj Xiaomi produktov a ponuka zľavnených zariadení je naozaj pestrá. Zo zľavneného príslušenstva musíme spomenúť najnovší Xiaomi Mi Band 1S so snímačom srdcového tepu, ktorý v akcii kúpite za 22 €. V akcii sú aj nové Xiaomi Piston Iron slúchadlá s prémiovým spracovaním a zvukom, pričom ich akciová cena je len 18 €. Za zmienku určite stojí aj Xiaomi Yi Action Camera s 2K natáčaním videa, ktorú teraz môžete mať len za 56 eur!

Xiaomi Yi Sport môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi-band-1s-nahlad
V zľave nájdeme aj Xiaomi Mi4c s 5″ FullHD displejom, výkonným 6-jadrovým Snapdragon 808 procesorom, 2 GB RAM či 13 MPx fotoaparátom za akciovú cenu 204 €. Za výborných 157 € teraz kúpite aj Xiaomi Redmi Note 2 s 32 GB vnútornou pamäťou, výkonným osemjadrovým Helio X10 procesorom, 2 GB RAM, FullHD displejom či taktiež 13 MPx fotoaparátom.

xiaomi-mi4c-recenzia (10)
Gearbest.com v akcii ponúka tiež veľmi populárne powerbanky alebo externé batérie. Najnovší 20 000 mAh Xiaomi PowerBank v akcii môže byť váš len za 29 €. Nižšej ceny sa dočkal Xiaomi PowerBank s kapacitou 10 000 mAh, ktorý teraz stojí niečo pod 12 €. Toto však zďaleka nie je všetko, čo e-shop vo veľkom Xiaomi výpredaji ponúka. Všetky zľavnené Xiaomi produkty nájdete na tomto odkaze.

xiaomi-power-bank-20k

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.
  • Grexa

    Gearbest ma sklady aj v EU ? aby som sa vyhol DPH? alebo daku moznost ako na ibuygou priplatit si insurence v pripade platenia?

    • Gawker

      Má sklady aj v EÚ ale čo som pozeral ceny boli vyššie

    • Áno, objednával som pár vecí z EÚ skladov. Čo sa DPH týka (keď kúpiš z CN skladu), povedz, nech to označia ako 20€ a keď skončí na colnici náhodou, tak požiadaj GearBest o faktúru na 20€, ktorú pošleš colníkom…