banner-redmi-4aRok 2016 je skoro za nami a pozornosť technologického sveta sa pomaly upriamuje na budúcoročné modely smartfónov, ktoré výrobcovia predstavia. LG nie je výnimkou a predstaví nový vlajkový model G6, ktorého rendery sa teraz dostali na verejnosť a prezrádzajú bližšiu podobu očakávanej novinky.

Pre tých z vás, ktorí si obľúbili dizajn aktuálnej vlajkovej lodi LG G5, máme dobré správy, pretože podľa uniknutého renderu sa bude nová G6-ka nápadne podobať na svojho predchodcu. Budúcoročný high-end však príde s tenšou a užšou konštrukciou, ktorá bude široká 72,43 mm. Ide o takmer nebadateľný rozdiel 1,47 mm oproti G5-ke. Aktuálnu vlajkovú loď si teda môžu majitelia upravovať pomocou modulov, ktoré dokážu vylepšovať batériu, fotoaparát či reprodukciu zvuku.

lg-g6-renderzdroj fotografie: AndroidAuthority

TIP: LG G6 s vodeodolným telom a podporou bezdrôtového nabíjania vyzerá veľmi reálne

Nie je známe, či výrobca možnosť modularity využije aj v budúcom roku. Vo svojom vnútri bude nová G6-ka zrejme skrývať najvýkonnejší procesor Snapdragon od Qualcommu. Okrem toho prinesie na prednej strane aj 5,5″ displej s QHD rozlíšením a veľkosť operačnej pamäte RAM bude dosahovať kapacitu od 4 do 6 GB. Chýbať by nemal ani duálny fotoaparát, podobne ako pri modeli V20. Predstavenie je ešte ďaleko, a preto sa niektoré informácie môžu ešte výrazne zmeniť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom